2737
2734
عنوان

شوهرم گفت...

1567 بازدید | 39 پست

دوستان خیلی ناراحتم شوهرم زیاد برام لباس نمیخره وضع مالیش متوسطه زیاد لباس خریدنو قبول نداره

خیلی وقته شال نخریدم هفته بعد عروسی داریم میگم یک شال بخرم میگه خودم کمدت رو میگردم کای شال پیدا میکنن.گفتم نمیشه که قدیمی،دلم جدید میخواد.حرفمو قبول نداره میگه وقتی داری چرا باز بخری.لباس مجلسی کم میخرم.بخدا روم نمیشه نمیدونم چجوری قانعش کنم.یکبار بردمش مانتو خریدم میگه سرمو کلاه گذاشتی.چی بهش بگم که قبول کنه این هزینخ ها بیخودی نیست؟میشه راهنماییم کنین😔😔😔😔😔

لباس کهنه ها پاره کن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهت پول نمیده .پولاتو جمع کن خودت برو خرید کن واسه خودت کلی هم کیف میده

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊
2738

حتما از اول همینجوری بد عادتش دادی..منم اولا همینجوری بودم میگفتم نه نمیخواد بخریم لازم ندارم دستت خالیه..الان دیگه میخرم گفتم زیاد قانع باشم بد عادت میشه

قانون زندگی من ساده است..بمن خوبی کنی من دو برابرش بهت خوبی میکنم🍀
2706