2726
عنوان

بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 37 پست

[QUOTE=97382679]بچها، اگر کسیو دارین که عاشق همید و اون لیاقتتونو داره، خیلی قدر همو بدونیبدونم وبه نداشته هام فکر میکنم.اما به خودم میامو خدارو شکر میکنم.

اما این تلنگرا چه خوبه😍😍😍

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
[QUOTE=97382679]بچها، اگر کسیو دارین که عاشق همید و اون لیاقتتونو داره، خیلی قدر همو بدونیبدونم وبه ...

عزیزم ♥️پیامت نصفه اومده اما میفهمم چی نوشتی.

اگر لیاقتتو داره و عاشق همید یه لحظه بهش نگاه کن همین الان؟  

اگر یه لحظه نباشه چه حسی داری؟  تا وقتی کنار همین قدر همو بدونین.

ماالان دوریم و میفهمیم چقدررررر با وجود اونهمه چیز بازم کم گذاشتیم.

چرا همش باید یه اتفاقی بیفته تا درک کنیم چقدر باارزشه اون باهم بودن

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای هرکی تولد دوباره توی یه چیزه یکی ازدواج یکی درمان یکی ترک یکی خودشناسی ولی از هرنوعش که با ...

اره..واقعا ♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
عزیزم ♥️پیامت نصفه اومده اما میفهمم چی نوشتی. اگر لیاقتتو داره و عاشق همید یه لحظه بهش نگاه کن همین ...

ای وای.نصفه اومد.نوشتم یه جا رو اومدم.اصلاح کنم اومد رو پست شما.

کاملا درسته.

من این حس رو به دختر کوچولوم هم دارم.

وقتی خسته میشم فقط خدارو شکر میکنم که بعد اون همه سختی بهم بخشیدش.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2728
ای وای.نصفه اومد.نوشتم یه جا رو اومدم.اصلاح کنم اومد رو پست شما. کاملا درسته. من این حس رو به د ...

عزیزم 😍 خدا دختر قشنگتو حفظ کنه.

ما که هنوز طعم نی نی داشتنُ نچشیدیم اما قطعا باید حس قشنگی باشه♥️

عزیزم ♥️پیامت نصفه اومده اما میفهمم چی نوشتی. اگر لیاقتتو داره و عاشق همید یه لحظه بهش نگاه کن همین ...

منم دوری رو درک کردم خیلی سخته.انشاله خدا عزیزای همه رو حفظ کنه

[QUOTE=97388216]عزیزم 😍 خدا دختر قشنگتو حفظ کنه. ما که هنوز طعم نی نی داشتنُ نچشیدیم اما قطعا باید حس قشنگی باشه♥️[/ه 

انشااله هر وقت خودتون خواستین خدا بهتون ببخشه.

حس خوبیه.تنهایی منوهمسرمو پر کرده ...

[QUOTE=97388216]عزیزم 😍 خدا دختر قشنگتو حفظ کنه. ما که هنوز طعم نی نی داشتنُ نچشیدیم اما قطعا باید ...

😍😍

الان تنهایی؟😔😔

نترسیا

اگه دوست داری تا هروقت بخوای باهات بیدار میمونم احساس تنهایی نکنی😔

خوش بحالت که طعم عشق رو چشیدی تا همیشه هم کنارت احساسش میکنی حتما قطعا خیلی زیبایی که انقدر همسرت ستایش میکنه شما رو. همسر من که خودخواه ترین مرد زمانه. باور نمی کنی وقتی پست هات رو راجع به رابطه صمیمانه و دوس داشتنی خودت و همسرت میخونم چه قندی توی دلم آب میشه عشقتون پایدار😍😍

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍
الان تنهایی؟😔😔 نترسیا اگه دوست داری تا هروقت بخوای باهات بیدار میمونم احساس تنهایی نکنی😔

عزیزم 😍 ❤️ چقدر شما مهربونی خوش بحال آقایی که شما عاشقشی😍😍

بعد از این تاپیک رفتم و نقاشی کشیدم،  ببخشید که ندیدم تاالان کامنتتو😍♥️♥️♥️

خوش بحالت که طعم عشق رو چشیدی تا همیشه هم کنارت احساسش میکنی حتما قطعا خیلی زیبایی که انقدر همسرت ست ...

عزیزم ♥️ممنونم از محبتت قشنگم♥️قطعا اگر تو رابطه ای مسئله ای هست اگر غیر از مشکلات اساسی مثل چشم چرونی و خیانت و اعتیاد باشه میشه تغییر داد و اون مسئله رو بطوری که هر دو طرف بپسندن حل کرد.

کافیه دو نفر بخوان♥️

عزیزم 😍 ❤️ چقدر شما مهربونی خوش بحال آقایی که شما عاشقشی😍😍 بعد از این تاپیک رفتم و نقاشی کشیدم، ...

عزیزم چقدر لطف داری بمن.

توفکر بودم با خونن پستتون لبخند به پهنای صورتم زدم😀

مرسی.

خب خداروشکر که میتونی خودتو سرگرم کنی.این خیلی خوبه.منم عااااشق نقاشی ام اما هیچوقت جدی دنبالش نکردم...😔

خوش بحالت که طعم عشق رو چشیدی تا همیشه هم کنارت احساسش میکنی حتما قطعا خیلی زیبایی که انقدر همسرت ست ...

عزیزم.خیلی از مردها خودخواهی تو رفتارشون هست.تا حالا تلاشی کردی که یکم تغییر کنه؟ولی مطمئنم همسرت خصوصیات خوب هم داره.

اره اسی خیلی نازه من قبلنا دیدمش😉

عزیزم چقدر لطف داری بمن. توفکر بودم با خونن پستتون لبخند به پهنای صورتم زدم😀 مرسی. خب خداروشکر ک ...

قربونت برم.من رنگ و روغن کار میکنم.الانم دارم با مداد میکشم

(عکس پروفایلمو دارم میکشم)😍

حتما دنبال کن علایقتو.

گاهی اوقات یهویی دلت میخواد نقاشی بکشی😍حس خوبی بهت میده

2706