2737
2734
عنوان

خیلی حالم بده دلم میخواد بمیرم

178 بازدید | 12 پست

امروز با دوستم رفتم بیرون تا نشستیم ی چیز بخوریم شد ساعت نه و نیم به نامزدم اس دادم اومدم خونه وقتی که پنج دقیقه دگ مونده بود برسم چون معمولا پیامم براش دیر میره زنگ زد گفتم نزدیک خونم گفت چرا پس ب من گفتی خونه ای ..همون شد تا الن گریه کروم هی بهم گفت دروغگو دیگه بهت اعتماد ندارم ...آخه مگه من چیکار کردم؟ بش زنگ زدم از دلش در بیارم پیام دادم همش فقط گفت باشه..دیگه گفت باورم نداره.‌.بهش زنگ زدم گفتم حالم بده الن اینطوری میکنی ولی بگی برگرد دگ برنمیگردم گفت بدرک..النم هی پیام میده دگ چیارو دروغ گفتی..دارم دیونه میشم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا انقدر دل میشکنن

لعنتیا

به منم امشب گفت برو خونه بابات 

چون بهش گفتم هنوز نمیشناسمت نمیخوام بچه دار‌ شم

لعنتی 

لعنتی 

دلم میخواد برم دیگه ریختمو نبینه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

مقصر خودتی البته ببخشید

خب طبیعیه دوتا حرف راجب ی مسئله ازت شنیده 

شک کرده دیگه اینکارو نکن بزار است دیر بره نشد ز بزن 

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
2738

نرو رو اعصابش بزار خودشو پیدا کنه نیاز نیست خودتو بهش ثابت کنی بدتر خراب میکنی عزت نفس داشته باس طلا که پاکه چه منتش به خاکه یه نگاه متاسفم براش بفرست چه معنی داره به دست و پاش بیفتی 

شاید مرد شکاکیه حتما با مشاور صحبت کن 

زمان همه چیو درست میکنه

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
مقصر خودتی البته ببخشید خب طبیعیه دوتا حرف راجب ی مسئله ازت شنیده  شک کرده دیگه اینکارو نکن ب ...

من اگه همون لحظه هم خونه بودم میگفت چرا اینقدر دیر کردی سر اون دعوا میگرفت ی آدم شکاکیه ...