2726
عنوان

به نظرتون حقم بود کتک بخورم

2418 بازدید | 123 پست

امروز داشتم موهامو شونه میکردم نمیدونم چطور شد شانه از دستم افتاد دخترم زیر پام بازی میکرد مستقیم خورد تو سرش

خیلی گریه کرد حال خودم خیلی خراب شد شوهرم خیلی فحشم داد

دوباره دو ساعت بعد بچه رو پام بود منم تو گوشی بودم یهو چرخید اومدم بگیرم نشد سرش خورد زمین ایندفعه هم گریه کرد ولی کمتر از قبلی

به خدا هیچوقت اینطور نمیشد امشب خیلی بد شد

همیشه حواسم هست به خدا امشب شانس نداشتم

خلاصه حسابی فحش داد و بعدش سه تا لگد محکم بهم زد دوتا به پاهام یکی هم به شکمم

با دستشم کوبید تو سرم   الانم قهر کرده

به نظرتون حقم بود

وا نباید بزنه اصدا

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق هیچ آدمی کتک نیست ! شوهرت چه قدر پررو دایه ی مهربان تر از مادره ! 

اگه راست می گه خودش از بچه مراقبت کنه ، وقیح 😐

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

😒

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706