2737
2734

امروز ۱۲ iuiهستم از ظهر پشتم درد میکرد الان یکم‌پایین تره ولی رو لباسم لک قهوه ای تیره داشتم توروخدا بگین دارم پریود میشم یا چیه ؟

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیره بود؟فکرکنم پریه بازم اما ایشالله نباشه

تیره نبود روشنم نبود ولی اخه خیلی مونده به پری😭😭

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
2728
تیره نبود روشنم نبود ولی اخه خیلی مونده به پری😭😭

دکتر گفت کی برو ازمایش منم ۱۴ روزه انجام دادم ای یو ای بی بی زدم یه هاله بسیارضعیف بعد چهار پنج دقیقه انداخت

همه چی درست میشه 
شایدم‌لکه لانه گزینی هست گلم بهت قرص دوفاستون دا ه

اده دوفاستون داده ولی تیره نبود روشنم نبود الانم برا پری خیلی زوده امروز روز ۲۲ پریم دوره هام ۲۸ روزس

2738

اگه پریود نشدی دو روز دیگه برو آزمایش بده حتما هم تا اون‌موقع استراحت کن

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
احتمال داره باردار شدی پس فردا که چهارده روز میشه یه بی بی لزن

رنگ لک نه روشن بود ن تیره امروز ۲۲ پریه  زوده برا دوباره پری شدنم اخه😭😭

دکتر گفت کی برو ازمایش منم ۱۴ روزه انجام دادم ای یو ای بی بی زدم یه هاله بسیارضعیف بعد چهار پنج دقیق ...

خوشبحالت عزیزم بارداری خیلی مواظب خودت باش الان دیگه دونفری روز ۱۴ گف بی بی بزن

اگه پریود نشدی دو روز دیگه برو آزمایش بده حتما هم تا اون‌موقع استراحت کن

باشه گلم😚

2706