2726

من بعد سزارینم شکمم خیلی بزرگ موند. با این که خودم لاغرم اما شکم پهلو زیاد دارم

یه مدت خودمو زدم ب بخیالی که خب مگه چشه همه شکم دارن😁 ولی بعدش ب این نتیجه رسیدم که خیلی ضایعه س

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

بعد رژیمم نمی تونم بگیرم چون اگه رژیم بگیرم خودمم لاغرتر میشم کلا از ریخت میوفتم

پول باشگاهم ندارم

در نتیجه...

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رفتم یه مغازه محصولات فرهنگی و گفتم سی دی ایروبیک میخوام

اونم سه تا دی وی دی پر از ورزش های ایروبیک برام ریخت😁

نزدیک یک ماه هر روز صبح چهل دقیقه با شدت تمام ایروتمامکار میکنم  و بعدش نزدیک 50 تا دراز نشست .

چند تا دمبلم شوهر داره از زمان مجردیش  . خلاصه دمبلم میزنم

خلاصه تو این یک ماه چهار سانت دور شکمم کم شده. ورزش های مخصوص پهلو رو هم از پیج های اینستا پیدا کردم و انجام دادم. خیلی بهتر شدم. 

عصلات دستمم خیلی سفت و خوب شده و بازوم هم شل نیست

این روش واسه کسایی که شکم دارن و باشگاه نمی تونن برن عالیه

فقط زمانی که ایروبیک کار میکنید قشنگ دل ب کار بدین تا عرق بریزین

و بعد ورزش تا یکی  دوساعت چیزی نخورین. فقط اب

آره منم اين مشكل و دارم خودم خيلي لاغرم ولي شكم دارم  تغذيه خيلي مهمه... قند و شيريني و برنج و ...

مخصوصا برنج . خیلی شکم میاره.