2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفيق شوهرخواهرمه

ادكلن فروشى داشت مشتريش بودم بعدم تو مهمونيامون هميشه بود ديگه درخواست ازدواج داد

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
2738

با نت.برنامه ویچت سال92 اشناشدیم 95 ازدواج کردیم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

دوست داییمه منو دید پسندید ی مدت میخواست بگه بهم ولی نمیتونست شمارمو از گوشی داییم برداشت😁6سال دوست بددیم بعد ازدواجیدیم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡

دانشگاه

همکلاسشو به عنوان واسطه چند بار فرستادو من حاضر نشدم برم باهاش حرف بزنم بعد دیگه همکلاسش اومد بهم گفت منو خسته کرد برو بهش جواب رد بده بلکه دست از سر من برداره

منو دوستام داشتیم میرفتیم سلف برا نهار به دوستام گفتم برید غذای منم بگیرید منم میرمحال این بچه پررو رو میگیرم سریع میام

رفتن همان و زده شدن مخمان همان😜😜

دوست داییمه منو دید پسندید ی مدت میخواست بگه بهم ولی نمیتونست شمارمو از گوشی داییم برداشت😁6سال دوست ...

چجوری۶ سال باهم کنار اومدید اخه دوستی های الان هفتگی

بخند بزار همه بفهمند قوی تر از دیروزی
2706