2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بابا من معلمم تو ی منطقه دور افتاده

ک بچه هاش فقط تو خرابه ها بازی میکنن

سنجش انقد داغونه ک نصفشونو با این ک مشکلی ندارن میزنه دیراموز. ذهنشون و عقلشون کامله. فقط تاحالا استفاده نشده. یعنی در این حد نمیتونه کشف کنه.

از طرف دیگه یسری دانش آموزان دیر آموزن و سنجش تشخیص نداده

شما ک تو شهر هستید ک بچه هاتون بهره هوشیشون درسته

حتی اگه دیرآموز هم تشخیص داده بشن... داشتم دیراموزی رو ک خیلی خوبه کلاسم بود. چون تو خونه والدین حواسشان ب بچه شون بود. و داشتم دختر سالمی رو ک سال اول افتاد. چون کسی بهش تو خونه محل نمیذاشت و از نظر درسی مواظب نبودند.

شما ب فرزندت رسیدگی کن... و اون برگه برات مهم نباشه 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
بابا من معلمم تو ی منطقه دور افتاده ک بچه هاش فقط تو خرابه ها بازی میکنن سنجش انقد داغونه ک نصفشون ...

یکی ازاشناهای من بچشو برد البته عمه بچه تو اون مدرسه معاون بود بهش گفتن نمرش شده45و نمره قبل ازون فقط یکی بود اونم40بقیه 38حالا میخوام بدونم 45یعنی باهوش یا 38تا باهوش بودن؟

یکی ازاشناهای من بچشو برد البته عمه بچه تو اون مدرسه معاون بود بهش گفتن نمرش شده45و نمره قبل ازون فق ...

عزیزم

کجا باید رفت برای این سنجش؟

دخترم ۴ سالشه میتونم ببرم؟

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست