2737
2734

این تست فقط برای غربال بچه هاست  تا اونابی که مشکل جسمانی شدید یا ذهنی دارند شناسایی بشن که در صورت شناسایی به تست تخصصی ارجاع داده می شن و در نهایت اونجا تصمیم گرفته میشه که آیا به مدرسه عادی برن یا استثنایی.

در نتیجه نمره معتبر برای بهره هوش نمی ده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس اون بچه هم تیز هوش محسوب میشه

آره احتمالا.البته به مااون روزکه براسنجش رفتیم نمره نگفتن هفته بعدش تماس گرفتن وخواستن که بریم برای تست ضریب هوشی که بازهم دخترم ۱۴۱شدوازهمه بالاتربعداونجاتوانجمن تیزهوشان نمره سنجش مدرسه روهم بهمون گفتن

دخترمن نمره کامل گرفت فکرکنم ۴۶بوداز۴۰ به بالاجزوتیزهوشان حساب میکنن.البته دخترمن سال ۹۲بودکه بین ۸۰ ...

عزیزم الان وضعیت دختر شما ججوریه ایا ازبچه های کلاس ازنظر هوشی بالاتره ؟ونمره هاش بالاتره؟

2731
البته این روهم بگم که زیادخودتون درگیراین تست وآزمونهانکنید سعی کنیدبه فرزندتون برای موفقیت درمسیری ...

ببخشید میشه بگید پضعیت هوشی دخترتون الان چطوریه ؟ایا تاثیری تو یادگیریش داشته؟

2738
عزیزم الان وضعیت دختر شما ججوریه ایا ازبچه های کلاس ازنظر هوشی بالاتره ؟ونمره هاش بالاتره؟

بله خداروشکرامسال میره کلاس هفتم وتاحالاتوکارنامه حتی یک نمره خوب هم نداشته وفقط همه درساش خیلی خوب گرفته

ببخشید میشه بگید پضعیت هوشی دخترتون الان چطوریه ؟ایا تاثیری تو یادگیریش داشته؟

وضعیت هوشیش که عاااالیه امابازهم من اصلابهش سخت نگرفتم وباوجودپیشنهادمدرسه برای جهشی خوندن خودم قبول نکردم وگفتم دوست دارم بادوستاش باشه وجهشی باشه برای دبیرستانش اگه خودش دوست داشت.البته دخترمن از۵سالگی کاملاخواندن ونوشتن بلدبود

چه سوالایی میپرسن

از دخترم پرسیده بودن چرا خیابون رو اسفالت کردن

فرق کاغذ و مقوا چیه

فرق چوب و شیشه چیه

یه نخ داده بودن گره بزنه

یه ماشین کشیده بودن گفته بودن چی نداره تایر نداشه

یه پسر کشیده بودن دست نداشته پرسیده بودن چه عضوی نداره

اعداد رو از ۶بع پایین معکوس شمرده بود 

رنگ هارو پرسیده بودن

2706