2733
2734

در جواب این سوال نوشته I have always wished I had taken up a musical instrument  از نظر گرامری مفهومش چی میشه؟؟؟ (چرا wish رو به صورت ماضی نقلی و فعل take up رو به صورت ماضی بعید اورده؟)

Do you play any musical instruments?

I have always wished I had taken up a musical instrument. Im attempting to learn guitar

این آرزوی غیر ممکن تو زمان گذشته اس

مثلا من ای کاش پرنده بودم تا پرواز میکردم

دستور گرامریش هست

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کانون زبان میرم گرامر ترم پیش م بود اگه کتابش الان باشه واسه ت عکس گرامرش رو واست میفرستم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2731
این آرزوی غیر ممکن تو زمان گذشته اس مثلا من ای کاش پرنده بودم تا پرواز میکردم دستور گرامریش هست

مثلا نباید بگه I wish i had taken up a musical instrument ؟ این جمله بهتر نیست؟

من کانون زبان میرم گرامر ترم پیش م بود اگه کتابش الان باشه واسه ت عکس گرامرش رو واست میفرستم

عزیزم اذیت میشی. نمیخواد. خودت هر چی فهمیدی بگو. من سوالم اینه اگر داره در مورد ارزوی غیرممکن در گذشته یا همون حسرت میگه چرا i have wished گفت و i wish نمیگه؟؟

2738

تو نت سرچ کن گرامر اینتر۱ 

یونیت۶ رو دانلود فایل صوتی ش رو کامل توضیح ش رو داده

سلام عزیز 

اینکه میگه :

I have always wished I had taken up a musical instrument

جمله شرطی از نوع سوم هست 

در واقع اصلا قاعده جمله شرطی از نوع سوم این هست که قسمت اول جمله به شکل ماضی نقلی و قسمت دوم که آرزو رو بیان میکنه در حالت ماضی بعید میاد و این مسئله هیچ چون و چرایی نداره 

که حتی معنی خود جمله به فارسی این موضوع رو تصدیق میکنه

معنیش این میشه که :

همیشه آرزو کرده ام (نقلی)که ای کاش یک موسیقی رو یاد گرفته بودم*در اینجامنظور نواختن یکی از آلات موسیقی*(بعید)

عزیزم اذیت میشی. نمیخواد. خودت هر چی فهمیدی بگو. من سوالم اینه اگر داره در مورد ارزوی غیرممکن در گذش ...

Wish می تونه به صورت حال ساده که پر کاربرد ترین هست بیاد I wish

به صورت گذشته l wished

و به صورت ماضی نقلی بیاد کم کاربرد ترین 

مورد سوم کمتر دیده میشه اما انگار هست منم زیاد ندیدم تا حالا حتی تو توضیحات گرامری کم دیده میشه 

شاید حالت تاکید بیشتر داره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706