2733
2734

نمیدونم من چرا هر وقت میرم فروشگاه یکی از کارمنداش باید بیاد منو بپاد، خیلی اعصابم خرد میشه، این یعنی بی احترامی به مشتری

برا شمام همینطوره؟

👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ميان مثلا خوش خدمتي كنن

مثل بعضي رستورانا از اول تا اخر دست به سينه كنار ميز وايميسم دو دقه يه بار ميگن چيزي لازم نداريد ادم كوفتش ميشه

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2738
خب اونا شغلشون همینه که بیان مواظب باشن کسی چیزی کش نره. رو پیشونی ادما که ننوشته دزد هستن یا نه‌.

درسته ولی حس بدی به آدم دست میده،اگه اطمینان ندارن اصلا از این فروشگاه ها نذارن

👸

اره من كلا دور میزنم میام بیرون شوهرمم همیشه اداشونو درمیاره😂😂😂

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

لباس فروشیام اینجور شده رفتم تو یه پاساژ وارد مغازه شدم دوسه تا دختر بدو بدو داشتن سمتم میومدن منم فرار کردم ترسیدم فک کردم میخوان بزننم تو نگو فروشنده بودن😐

خودت باش😎مگه خودت چشه 

وای انقدر بدم میاد ،یا دیدین وقتی وارد یه مغازه لباس فروشی میشین دارین نکاه میکنین هی پشت سرت راه میوفته چه مدلی می میخوایین چه رنگی می خوایین،اه خب بزار نگاه کنم خودم انتخاب میکنم

2706