2737
2734
من دو بار عاشق شدم بار اول یکطرفه بود از سن ۸ سالگی تا ۱۹ سالگیم عاشقش بودم تا وقتی ازدواج کرد دیگه ...

حتما عزیزم از خدا بهترین ها رو واستون میخوام

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنگرد اگرم خواستی ببخشی وفرصت بدی حق طلاق رو بگیر حتما پشیمونی به زبون فایده نداره  باید تضم ...

فکر برگشتن حالمو بد میکنه ولی نامرد نه درست موندنو بلد بود نه درست رفتن مهریه هیچی نمیخوام ازش فقط طلاقم بده که طلاقم نمیده بلاتکلیفم گذاشته

خدایا کمکم کن خیلی سردر گمم
2731
فکر برگشتن حالمو بد میکنه ولی نامرد نه درست موندنو بلد بود نه درست رفتن مهریه هیچی نمیخوام ازش فقط ط ...

ای باباا

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

روزی که من از کسی که یه زمانی عشقم بود طلاف بگیرمو جدا بشم انگار تازه متولد شدم وایییی خدا آرزومه جدا شم ازش چقد طلاقو سخت کردن لعنت به این قانون ایران

2738
خیلی متاسفم ،چی شد عاشقش شدی میشه تعریف کنی

عاشق حرفاش شدم حرفایه قشنگی بهم میزد خیلی مهربون بود واسم خیلی دوسم داشت اما یه سال بعد عقد کامل عوض شد دیگه اون آدمی نبود که میشناختمش عصبی میشد کتکم میزد یه بار اینقد کتکم زد تمام صورتو بدنم کبود بود

از این حسهای زودگذر نوجوانی زیاد داشتم

اما عشق واقعیم که دلم رو شدیدا به لرزه درآورد تو 21 سالگی بود.

با تمام بدیهاش بازم شدیدا دوسش داشتم

هنوزم ته قلبم یه گوشه که جای اون بوده خالیه.

اما خدارو هزارمرتبه شکر بهش نرسیدم چون من عاشقتر بودم و اون یک معشوق مغرور که با وجود علاقه باز غرورش مهمتر بود.

مطمئنم اون الان از جدایی پشیمونه اما من نه چون زندگی الانم خیلی خوبه

پیمان....یازده...الان کنارم خوابه😍😍😍😍

چندسالشه همسرت،؟

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
ن باورت میشه یه ثانیه هم الان حسرتشو نمیخورم اصلا اونا بچه بازی بودن...البته دوس پسر اولمم بهم احترا ...

شرایطه دیگه شاید میشد

مثه همین تاپیکی که تو پربازدیداست بازم چندین بار رابطه ناموفق داشته ازدواجم کرده بچم داره ولی هنوز در حسرت همون عشقشه(استاده)

تو آن احساس آشوبی که پایانش نمی خواهم پرسند کیستی؟ ساکن سمت چپ سینه ام  
2706