1147
1341

امام علی فرمودن از کاری که تورا مورد اتهام و قضاوت وشر قرار میدهد دوری کن

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1348

یه دفتر بردار بنویس من نویسندگی رو دوست دارم جدیدا شروع کردم به نوشتن هر جیزی که تو زندگیم اتفاق میوفته میخوام نویسندگی رو یاد بگیرم بنظرم اینجوری خوبه نه کسی میفهمه هم اینکه اگه غصه ای داری خالی میشی 

تازه دیپلمم رو گرفته بودم از هنرستان و کلی دوست داشتم آرتیست شم😂

اون سالها مدرسه خیلی رو ما حساب میکرد و حاضر شد خودش توی مدرسه برامون کلاس بزاره با بهترین استاد ولی هزینه با خودمون

اخه اون وقتا دو تا کنکور داشتیم یه تئوری و یه عملی

واسه کنکور عملی ۱۰نفر بودیم و کلاس ثبت نام کردیم با یه استاد خیلی معروف توی هنر که استاد دانشگاه هم بود.

ما اسمش رو شنیده بودیم اما خب ندیده بودمش من.

روز اول که رفتیم خیلی جا خوردیم یه آقای جوون و خوشتیپ

ما خیلی شیطون بودیم

و اهل اذیت کردن بقیه ولی جو کلاساش مثل خودش سنگین بود واسه کار و هنرش احترام میزاشت و ما هم با وجود شیطنتمون باز هم خودمون رو کنترل میکردیم.

سنم به زور به ۱۸میرسید اما از همون دیدار اول تا الان بعد از هر بار دیدنش قلبم تند میزنه ...

کلاس ها شروع شده بود و من هنرجوی ممتاز بودم

استادمون به شدت از طراحی دستیم هیجان زده میشد 

و کلی بهم انگیزه میداد بسیار مبادی ادب بود

توی همون جلسات فهمیدم که ایشون ۱۰سال از من بزرگتره و اصالتا اهل شهر دیگه ای هست

اصلا مهم نیست دیگران چه قضاوتی میکنن. من اینجا داستان ها رو فقط میخونم مثل رمان. 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
1226

اون روزا با حس خوبی که به استادم داشتم و واسه اینکه به چشمش بیام همه جوره سعی میکرد

شبانه روز طراحی میکردم 

پوستر میزدم و کارمم به نسبت به سطح خودم عالی بود

هیچ وقت یادم نمیره جلسه اخر کلاسم رو نمیخواستم اسم حسمو عشق بزارم اما گیج بودم مثل بچه ای که دارن اسباب بازیشو میگیرن

خوب یادمه استادم داشت بهم نکات اخر رو میگفت و تاکید میکرد که توی کنکور عملی چیا مهمه

من ولی گیج و مبهوت بودم

یعنی آخرین دیدار بود

کامل مینویسم یه تاپیک دیگه میزنم

خوب چرا یه تاپیک دیگه . برو تایپ کن بیا بذار. من اینجا رو سیو کردم

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
1346