2733
2734
عنوان

بیاین یه داستان خیلی ترسناک بگم

1303 بازدید | 134 پست

یه دوستی داشتیم، شوهرش ۱۵ روز سفر بود ۱۵ روز خونه، بعد طبقه وسط بودن و طبقه بالاشون خالی کرده بودن رفته بودن، میگفت بعضی شبا صدای یه جمعیت زیادی میومده که داشتن راه پله ها رو میرفتن بالا...در حالی که بالا کسی نبوده...بعد یه مدت یه عالمه شماره چرت و پرت رو تلفنشون میفتاده...ما بهش میگفتیم بابا توهم میزنی...حتی شوهرشم میگفت احتمالا به خاطر تنها موندن زیادیه...بعد شوهرش یه دوست داشت که آخوند بود یه روز اومد خونه اینا....میگفت بعد نماز صدام کرده گفته یه کاغذ و مداد بردار بیار یه دعا براتون بنویسم....اونم گفته برا چی؟ گفته خونتون جن داره ولی به زن و بچت نگو...بعد از چند ماه از اونجا رفتن....اما بعدش

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

پیاز داغشم زیاد کن کیف کنیم😆😆

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

هههییییییع

پشمام 

من تا حالا از هیچ داستان جنی نترسیده بودم به خدا ولی این 

گور بابای غم من میرسم به چیزی که لایقم شاید توی زندگیمم له شدم ولی تموم میشه با خنده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب خب کنیم ساعت پر بازدید شدنه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بعدش یه پیرزن مسیحی خیلی پولدار اومد توی اون خونه که به طرز فجیعی کشته شد البته نه به خاطر پولاش....چون حتی یه هزار تومن از پولاش دزدیده نشده بود...توی همون خونه....دیگه از بعدش خبر ندارم

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
صدای منو میشنوید از پربازدیدا آمریکا😎

تایید میشه😎

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
دمت گرم امروز داستان جنی نداشتم😊😐

ن اتفاقا دو تا تایپک اون ور تر خانمه تو آشپز خونه یه دود سفید دیده بود

البته من گفتم  ک روح بوده  اون جن سیاهه

ولی الان میگم شاید یه جن سر اشپز بوده باشه چون دیده بود ک از اشپز خونه میاد بیرون😎

💙

خب اینو ظهرتعریف میکردی دیگه!!!حتما باید صبرکنی ۰۰:۰۰ رد بشه بعد بگی؟😭😭😭😭

آخه چرا!؟😢

خب؟بقیش چی شد؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706