2737
2734
عنوان

سرنوشت

153 بازدید | 10 پست

سلام 

من تا حالا اینجا از خاطرات و خانواده تعریف نکردم ولی امروز خیلی حالم داغون شد 

امروز رفتم خونه ی عموم دختر عموم هم بود 

امروز سالگرد عقدش بودسی مرداد هم سالگرد عروسیشه البته یازدهمین سالگرد و همسرش ده سال هست که فوت شده امروز اشکاشو دیدم دل شکستشو دیدم 

همسرش مامور نیروی انتظامی بود که تو تعقیب یه متهم وقتی داره میدوه ایست قلبی میکنه امروز میگفت صبح ساعت نه اومده خونه گفته برام شوید پلو با ماهی درست کن ساعت ده و نیم خبر اوردن فوت شده 😭😭😭😭😭

لطفا برا شادی روحش و ارامش دل دختر عموم دعا کنین 🌹🌹🌹

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازدواج نکرده دیکه دختر عموت؟؟ خدا صبرش بده  

ازدواج کرده سه ساله ولی همیشه میگه هیچی حسین نمیشه به اصرار خانواده ازدواج کرد 

امروز میگفت خوابشو دیدم اوایل که فوت شده گفته خانومم نترسی رفتی جایی هرجا که باشی منم کنارتم اینقد امروز گریه کرد زن عموم  میگفت هرسال همین جوریه 😭😭😭😭😭😭😘

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
خدارحمتش کنه عزیزم ببخشیداین سوال رومیپرسم شهیدمحسوبش میکنن؟ آخه شوهردوست من هم حین ماموریت تصادف ...

بله عزیزم شهید محسوب میشن 

2738
ان شاالله باائمه محشوربشن ودخترعموتون خوشبخت باشن وبه آرامش برسن 

ممنون از دعای قشنگت 🌹🌹🌹🌹