2737
2734
عنوان

جوش وجای جوش.دوستان کمکککک

182 بازدید | 25 پست

بچه صورتم نزدیک ب پریودیم جوش میزنه جوش قرمز.بادردکم.کم کم رنگشون تیره میشه.وجاش میمونه.ترمیم کننده اِون هم دارم.بنظرم خوب نشده صورتم.من صورت صاف مخام😭😭ازتجربه هاتون بگین 

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

منم تازگیا ایجور شدم

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اینطوریم بیشتر توناحیه خط فکم میزنه 

رفتم دکتر گفت احتمالا مال اختلال توی هورمونات باشه باید ازمایش بدم معلوم شه علتش

دکتر گفت اکثرخانومااین اختلال رو دارن ولی توجه نمیکنن 

منم اینطوریم بیشتر توناحیه خط فکم میزنه  رفتم دکتر گفت احتمالا مال اختلال توی هورمونات باشه با ...

والامن ازمایش هورمون شناسی دادم.گفت هچی نیس.موی هورمونی هم درمیاره البته ازبچگی پرموبودم.

سلام  عسل سیب زمینی و نشاسته باهم قاطی کن بزار روی اون تیکه یا روی گونه هات هم گونه رو پر میکن ...

سیب زمینی رنده کنم؟

2738
سیب زمینی رنده کنم؟

اره رنده کن با یه قاشق نشاسته و یکم عسل بزار.

من تو سالن برای بعضی از خانوما که میگن تو خونه ماسک بزاریم این و با خاک رس مخصوص پوستشون میگم ماهی یبار ۱۵ روز یک بارم میان پاکسازی راضین

اره رنده کن با یه قاشق نشاسته و یکم عسل بزار. من تو سالن برای بعضی از خانوما که میگن تو خونه ماسک ب ...

میکرواگ انجام بدم خوب نمیشه؟

والامن ازمایش هورمون شناسی دادم.گفت هچی نیس.موی هورمونی هم درمیاره البته ازبچگی پرموبودم.

منم پرموام ولی بااین حال توی دوران بلوغم موهای ضخیم دراوردم  اون لحظه ام دکتر ازم پرسید ک موی ضخیم داری یانه

بنظرم سعی کن از درون حلش کنی تااصن جوش نزنی..از بیرون این جوشا رو درمان کنی باز دوره بعد جوشای بعدی درمیان

2706