2737
2734
عنوان

خانمای iui+

60 بازدید | 7 پست

خانما امروز روز ۱۲iuiدوممه از ظهر پشتم درد میکرد الان منتقل شده به کمرم خفیفه ولی هست بنظرتون ازچیه؟پریود میشم؟دیروزم زیرنافم خیلی خفیف درد پریودی و سینه هام خیلی خفیف به لمس حساس بودن توروخدا هرکی میدونه ی راهنمایی کنه ۱۲ روزه بدون فک به iuiگذروندم چون هیچ علایمی نداشتم الان نمیتونم 

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

انشالله خیره

چاره ای نیست فقط باید دو روز دیگه صبر کنی ببینی نتیجه رو

واقعا نمیشه تشخیص داد ، درد پریود و اویل بارداری مشابهه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
انشالله خیره چاره ای نیست فقط باید دو روز دیگه صبر کنی ببینی نتیجه رو واقعا نمیشه تشخیص داد ، درد ...

عزیزم الان رفتم حموم رو لباسم لک قهوه ای روشن داشتم روز ۱۲ iuiبه پری خیلی مونده اخه😭

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان رفتم حموم رو لباسم لک قهوه ای روشن داشتم روز ۱۲ iuiبه پری خیلی مونده اخه😭

شیافتو ادامه بده و قطع نکن

انشالله چیزی نیست و پریود نشی عزیزم

2728
شیافتو ادامه بده و قطع نکن انشالله چیزی نیست و پریود نشی عزیزم

شیاف ندارم دوفاستون مصرف میکنم 😭

شیاف ندارم دوفاستون مصرف میکنم 😭

خب همون عالیه

ادامه بده

انشالله قطع میشه لکه، تا وقتی خدای نکرده به خونریزی نیفتادی خودتو نباز

خب همون عالیه ادامه بده انشالله قطع میشه لکه، تا وقتی خدای نکرده به خونریزی نیفتادی خودتو نباز

ولی هنوز به پری خیای مونده من روز ۱۱ پری iuiکردم الان برا پری زوده😭😭😭

ولی هنوز به پری خیای مونده من روز ۱۱ پری iuiکردم الان برا پری زوده😭😭😭

من از لک لانه گزینی اطلاعی ندارم ولی شاید اون باشه

چون معمولا یه هفته به پریود اتفاق میفته

ولی در کل دو روز دیگه تست بزن ببین چی میشه، ۱۴ روز از ای یو آی بگذره دیگه مثبت بودنش کاذب نیست

اگرم منفی شد و پریود نشدی باز دو روز بعدش تست بزن

انشالله که پریود نشی

2738