2726

عزیزم خیلی سلیقه ای و اینکه اگه صورت ظریفی دارین خیلی قشنگ میشه
اگر تهران هستین دکتر آرزو خوانساری نیا جراح زیبایی هستن متدشونم خیلی خاص بینی ظریف و کانتور شده جراحی میکننhttps://www.instagram.com/drkhansarinia.v/
این پیج اینستاشون نمونه کاراشونو ببین

هعی..چی بگم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدم میاد

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2728

عروسکی قشنگه ولی درصورتیکه دکتر کارش قشنگ باشه و‌کار درست باشه و‌ داوطلب عمل بینی چشمای درشت و صورت ریز نقشی داشته باشه وگرنه بینی عروسکی ب صورت درشت و کشیده واقعا نمیاد و ترکیب صورتو بهم میزنه و‌متاسفانه بجای زیبا شدن،زیبایی صورت ازبین میره

درسته  من صورتم کوچیکه و چشام درشته

پس یه دکتر خوب پیدا کن و بینیتو نیمه فانتزی عمل کن 

منم ماه دیگه عمل دارم چشام‌درشته و صورتم خیلی ریزه ۲۴سالمه ولی همه میگن ۱۸سالته،من پیش دکتر حمیدرضا حسنانی عمل میکنم ۱۰میلیون میگیره ولی کارش حرف نداره تو پیش کی‌عمل میکنی عزیزم

پس یه دکتر خوب پیدا کن و بینیتو نیمه فانتزی عمل کن  منم ماه دیگه عمل دارم چشام‌درشته و صورتم خ ...

من استان همدانم و تهران نمیتونم بیام روزی طلب اسم دکتری هست که مد نظرمه

بینی فانتزی خوب نیست . یعنی ممکنه بعد جراحی نتونی با هنگام خواب با بینی نفس بکشی و مدام دهنت باز باشه

یا مشکل تنفسی برات پیش بیاد- من رفتم اول این باور و داشتم که بینیمو فانتزی کنم خوشگل بشه ولی خدا خیرش بده دکترمو

اومد گفت نیمه فانتزی جراحی کن که مشکل تنفسی نداشته باشی و اون فرم خوشگل و عروسکیم داشته باشی

خلاصه بری پیش جراح بینی خوب میتونه برات مدل قشنگ دربیاره 

من کار دکتر روزبه پهلوان و خیلی با انصافه و کاراش عالیه

22026726  این شماره مطبشه

2706