سلام بچه ها من ۴ سال ازدواج کردم واین چهارمین باریه که اسباب کشی میکنم تو تهران هم که ماشاالله اجاره ها و رهن واقعا سر به فلک کشیده . خیلی خیلی سخته بایه بچه کوچیک و حامله بودن امسال هم مجبورم برم یه خونه دیگه تو رو خدا دعا کنیدو یه صلوات مهمونم کنید حد اقل یه خونه خوب و دلباز پیدا کنیم ممنون میشم 😔🙏

از بلندای نگاه تو پرت شدم ...!!!

اللهم صل علی محمدا وال محمد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم رفتی خونه اجاره کنی قرارداد دوساله ببند ، سال دوم ر

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ان شاالله تو این اوضاع گرونی همه بی خونه دار ها خونه دار بشن

واقعا سخته

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اجاره نه، دعا می کنیم یه خونه ی خوب بخرین. حالا هر جوری شده. از یه جایی جور بشه و بخرین. اول زندگیتو ...

خدا کنه واقعا خیلی سخته . ممنون از دعای قشنگت

از بلندای نگاه تو پرت شدم ...!!!

اره درکت میکنم ماهم مستاجریم خداهمه مستاجراروخونه دارکنه ماهم همینطورالهی امین

اللهم صل علی محمدوال محمد

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2706