2733
2734

من كم كاري تييروييد دارم تازه متوجه شدم كه ريزش موم به خاطر اون بوده خيلي موهامو از دست دادم اگه كم كاريم درست بشه موهام دوباره رشد ميكنه؟

چند بوده؟

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی شدید یا یه ذره کم کاریت؟ دکتر میگفت چاقی و ریزش موتونو همشو پای کمکاری نذارین

اره

خیلی چیزای دیگه دخیل هستن

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2728
خیلی شدید یا یه ذره کم کاریت؟ دکتر میگفت چاقی و ریزش موتونو همشو پای کمکاری نذارین

گفت تيروييدت نرماله ولي هورموني كه باعث اعتدالش ميشه اوضاع خوبي نداره داره ميره به سمت كم كاري

نميدونم حرفش يعني چيزولي دقيقا اينو به من گفت

گفت تيروييدت نرماله ولي هورموني كه باعث اعتدالش ميشه اوضاع خوبي نداره داره ميره به سمت كم كاري نميد ...

پیش متخصص غدد رفتی؟

در کل کمکاری موهارو نازک تر و خشک و زبر میکنه

ریزش مو فصلی

قرص زینک پلاس بخور ریزش مو رو قطع میکنه

2738
پیش متخصص غدد رفتی؟ در کل کمکاری موهارو نازک تر و خشک و زبر میکنه ریزش مو فصلی قرص زینک پلاس بخور ...

ميخورم زينكو 

نه فعلا جواب ازمايشمو گرفتم همونجا پيش يه عمومي رفتم بايد وقت بگيرم برم پيش غدد هم

ميخورم زينكو  نه فعلا جواب ازمايشمو گرفتم همونجا پيش يه عمومي رفتم بايد وقت بگيرم برم پيش غدد ...

چند بوده؟