2733
2739

خودتون یا اطرافیانتون اگه تو این دانشگاهها خوابگاهی بودین از شرایط خوابگاه راضی بودین؟

مثلا بزرگی اتاقها،نظافت سرویس و اشپزخونه و سرپرستهای خوابگاه...

من آلوده ام اما نجاتم نده،که آلوده بودن به تو پاکیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تربیت مدرس بودم، همه اینایی که گفتی از یه خوابگاه به خوابگاه دیگه فرق داره. اتاقا بسته به نفرات ا ...

اشپزخونه و حموم دستشوییش تمیزه؟

سرپرستاش چطورن؟مودبن؟

من کارشناسیم رو هم خوابگاهی بودم دیگه تحمل کثیفی رو ندارم.😧

2728

من قبل ۸۴ سه سال تربیت مدرس بودم خوب بود البته به قول اون دوستمون خوابگاه به خوابگاه فرق داره اتاق ۴ نفری بودم دونفری و تک نفره هم  بودم کلا راضی بودم البته بعضیا خوب تمیزترن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
اشپزخونه و حموم دستشوییش تمیزه؟ سرپرستاش چطورن؟مودبن؟ من کارشناسیم رو هم خوابگاهی بودم دیگه تحمل ک ...

سرویسا بستگی داره خوابگاهای جدیدش باشی یا قدیمیا. مثلا خوابگاه خ شریعتی تربیت مدرس نو و ترتمیز بود ولی نصفه سوییتاش توالتشون فقط فرنگی بود. خوابگاه داخلش به تمیزی اون نبود ولی رفت و آمدا راحتتر بود و هر روز درگیر رفت و آمد نبودم و تایم بین کلاسا علاف نمیشی.

آشپزخونه هم بستگی به هم اتاقیا داره گه باسلیقه باشن یا نه.

سرپرستا که اوکی بودن اونجا تحصیلات تکمیلیه همه سنا بالاست اصلا کاری به کارت ندارن. 

سرویسا بستگی داره خوابگاهای جدیدش باشی یا قدیمیا. مثلا خوابگاه خ شریعتی تربیت مدرس نو و ترتمیز بود و ...

اشپزخونه تو اتاقه؟؟؟وامصیبتا.😐سر جارو اصولا به تفاهم نمیرسیم چه برسه تمیز کردن اشپزخونه😄

ببخشید از خوابگاه علم و صنعت خبر ندارین؟کسی از دوستاتون اونجا نبوده؟

2738

من دانشگاه تهران بودم 

خوابگاهمون کوی دانشگاه بود همون که تو امیر آباده 

اتاقهاشم ۴ نفره 

تو اتاقم تخت و میز تحریر و یخچال و تلفن( از اینا که داخلی دارن ) بود 

البته من ده سال پیش از اونجا فارغ التحصیل شدم وضعیت اون موقع رو براتون شرح دادم حالا نمیدونم چه جوریه 

من دانشگاه تهران بودم  خوابگاهمون کوی دانشگاه بود همون که تو امیر آباده  اتاقهاشم ۴ نفره ...

احتمالا تو10سال تغییر نکرده باشه.خیلی هم عالی.همین ک اشپزخونه اش بیرونه اتاقه یه نکته مثبته😄😄😄

ممنون❤❤

اشپزخونه تو اتاقه؟؟؟وامصیبتا.😐سر جارو اصولا به تفاهم نمیرسیم چه برسه تمیز کردن اشپزخونه😄 ببخشید ا ...

نه تو اتاق نیست. هر سوییت دو سه تا اتاق داره با یه آشپزخونه و یه حموم سرویس

والا پروژه ای تهران و علم و صنعت بودم ولی خوابگاهاش نرفتم. دیگه این دانشگاها شرایطشون از جاهای دیگه اوکی تره معمولا، اگه جای دیگه بودی تاب آوردی اینجاهام میتونی    

نه تو اتاق نیست. هر سوییت دو سه تا اتاق داره با یه آشپزخونه و یه حموم سرویس والا پروژه ای تهران و ع ...

خیالم بابت اشپزخونه راحت شد بخدا😄

اره.شهرستان خوابگاهی بودم😄

خیلی ممنون وقت گذاشتی❤❤