2726
عنوان

از نظر خودت چجور ادمی هستی؟

559 بازدید | 9 پست

به نظر خودت چجور ادمی هستی؟

خودتو توصیف کن

ویژگی های مثبت و منفیتم بگو☺🌹

من ادم صبوری ام..قبلا خیلی محکم و قوی بودم ولی الان نه:( جدیدا هم اشکم دم مشکمه😑دیگه اینکه تیپ و قیافه و قد و هیکلمم دوست دارم..اعتماد به نفس خوبی دارم..تنبلم :/پشتکار ندارم ولی با استعدادم..اصلا حسود نیستم..با هر کسی هم نمیسازم😑دیگه فعلا همینا یادم میاد😅

هعی..چی بگم..

ويژگي منفي لجباز و حاضر جواب😁

مثبت دروغگو و دورو به هيچ وجه نيستم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چطور میتونم از خودم تعریف کنم، وقتی که واسه یه بار هم که شده اشتباه و خطا ازم سر زده؟

واقعا معنیِ تعریف از خود رو متوجه نمیشم.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2728

میگن مغرورم اما متکبر و از خودراضی و خودبرتربین نه! 

بی حاشیه... اصلااا و ابدااااااا حسود نیستم! 

اصلا صبور نیستم. زودرنجم و زود عصبی میشم. 

آدم های جدید رو به راحتی توی زندگیم نمیگیرم و عاشق تنهایی و خلوت خودمم... 

عاشق شب هام و تا 3 یا 4 صبح بیدار موندن فکر کردن به رویاهام و اهدافم

بشدت از ازدواج کردن و بدتر از اون بچه دار شدن بدم میاد

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...

همه چی تمومم😗

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

مثبت ام آرامش دارم ،تو اکثر سختی ها آرامش خودم و حفظ میکنم اعتماد به نفس دارم خودم و دوست دارم،

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

من تنبل نیستم فقط دچار درماندگی آموخته شده هستم

هرتفکری رو قبول نمیکنم تا زمانی که خوب درموردش فکر کرده باشم و تحقیق کرده باشم

احساساتی نیستم و با عقلم زندگی میکنم

فن بیان خوبی دارم

مغرور نیستم ولی عزت نفس دارم

منفی،همیشه خسه تنبل شکمو😩

مثبت،تودلبرو خوشخنده دوسداشتنی😀 بامعرفت😅

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

مهربون

پرانرژی

زود عصبانی میشم

حساس

مثبت فکر میکنم

رو اعصابم که راه برن خیلی جدی میشم

خیلی شوخی میکنم با دوستام سر به سرشون میذارم

در کل خوش اخلاقم اما عصبانیتمم آتشفشانیه