2726
عنوان

ختنه نوزاد شش ماهه. مامانا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 3240 بازدید | 48 پست

پسره منم تازه ۶ ماهش پر شده کماکان میشینه با کمک ولی سینه خیز نمیره تو روروئک فقط اروم میشه میره اینور اونور،،هیع استرس اینو دارم ک کی میخاد چار دست و پا بره

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم وقتی ختنش کنی انقد درد میکشه ک فقط گریه نا آرومی میکنه،،تا سه روز بعدش دیگه خوب میشه سینه خیزش ...

الهی بمیرم. یه واکسن میزد یه شب تا آروم بود میخواستم بمیرم. چجوری تحمل کنم سه روز

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2728
پسرمنم شش ماه و نیمشه فعلا بیخیال ختنه شدم تا یه کم بزرگتر بشه الان خیلی می ترسم اذیت بشه همش وارونه ...

عزیزم گناه داره اخه چرا😥بعدا دردش بیشتر میشه طفلی من پسرمو ده روزگی ختنه کردم،،دکترا میگن تا یک ماهگی فرصت عالیه واسه ختته

پسره منم تازه ۶ ماهش پر شده کماکان میشینه با کمک ولی سینه خیز نمیره تو روروئک فقط اروم میشه میره این ...

م اصلا تو روروئک نمیزارمش. فقط چهار دست و پا میارمش با کمک خودم راهش میبرم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
الهی بمیرم. یه واکسن میزد یه شب تا آروم بود میخواستم بمیرم. چجوری تحمل کنم سه روز

فداتشم  همه ی پسر بچه ها این دردو کشیدن زود خوب میشه فقط زودی ختنه کنه روزی سه بار پماد چشمی بزن دوره حلقش ک خدای نکرده پوستش نچسبه ب حلقه،،البته اگه بخای ب روش حلقه ختنه کنی

عزیزم گناه داره اخه چرا😥بعدا دردش بیشتر میشه طفلی من پسرمو ده روزگی ختنه کردم،،دکترا میگن تا یک ماه ...

چیا ببرم براش؟ میشه پیشکش کنم اونجا؟؟ 

م اصلا تو روروئک نمیزارمش. فقط چهار دست و پا میارمش با کمک خودم راهش میبرم

پسر من خیلی بهش وابستس من دیگه مجبور میشم بزارم کارارمم بکنم

پسرمنم شش ماه و نیمشه فعلا بیخیال ختنه شدم تا یه کم بزرگتر بشه الان خیلی می ترسم اذیت بشه همش وارونه ...

هرچه زودتر کنی بهتره.چون ممکنه به مشکل بربخوره.بچه من ۱۷ روزش بود جلوی خودم ختنش کردن وقتی پوستو شکافت چندتا سنگ ریز دراومد.گفت ببین ادرار رسوب کرده اینجا.همین مشکلساز میشد بعدا.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خب الانم از همین درد کشیدنش می ترسم الان پشيمونم چرا همون ماه اول ختنه اش نکردیم 

عب نداره نترس بلاخره دیر یا زود دردشو میکشه زودتر ببر بسلامتی ختنش کنن جیگرو🤩😘

[QUOTE=97362700]چیا ببرم براش؟ میشه پیشکش کنم اونجا؟؟ نفهمیدم عزیزم،،پیشکش منظورت قربونیه یا چیزه دی ...

پوشکش منظورمه. اشتباه تایپ شده

2706