2726
عنوان

ختنه نوزاد شش ماهه. مامانا بیاید

3236 بازدید | 48 پست

پسرم شش ماه و بیست و پنج روز شه. میخوام فردا ختنه کنیمش. تازه سینه خیز می ره. خیلی میترسم.بنظرتون بزارم یکم بزرگتر شه

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۷ روزگی ختنه کردم.هرچی بزرگتر بشه سختتره.ممکنه دست بزنه بهش

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
واااای نه الانشم خیلی دیره 

میترسم دیگه بترسه سینه خیز نره دیگه. یا یادش بره

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

الانشم دیر بردی من پسرم رو یک ماهگی ختنه کردم الان کلی اذیت میشه هم میوفته روش هم دس بش میزنه هم سینه خیز 

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم
میترسم دیگه بترسه سینه خیز نره دیگه. یا یادش بره

خب نره😂😂😂

یهو بلندمیشه راه میره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
زودتر ببر. دیرم شده

میدونم دیر شده. ولی میگم نکنه الان زمان مناسبی نباشه دیگه. بزارم بزرگتر شه

الانشم دیر بردی من پسرم رو یک ماهگی ختنه کردم الان کلی اذیت میشه هم میوفته روش هم دس بش میزنه هم سین ...

پسرم انقد اذیت میکرد و گریه میکرد. اصلا به ختنش فک نمیکردم. فقط می گفتم آروم شه

یه سوال داشتم ببخشید میخوام بدونم شما که میخواید ختنه کنید پسر گلتونو اصلا تحقیق کردید راجبش که ختنه ...

نه. فقط میگن باید ختنه شه

خانوما چند روز طول میشه خب شه؟؟؟ 

یه سوال داشتم ببخشید میخوام بدونم شما که میخواید ختنه کنید پسر گلتونو اصلا تحقیق کردید راجبش که ختنه ...

بله.اون پوست که دور کلاهک بچه هست باعث عفونت میشه و ادرار رسوب میکنه اونجا.خیلی ها هم چسبندگی دارن که باختنه درست میشه.

2706