1345
1341
عنوان

ختنه نوزاد شش ماهه. مامانا بیاید

277 بازدید | 48 پست

پسرم شش ماه و بیست و پنج روز شه. میخوام فردا ختنه کنیمش. تازه سینه خیز می ره. خیلی میترسم.بنظرتون بزارم یکم بزرگتر شه

میشه واسه سلامتی پسر کوچولوم یه صلوات بفرستی.مرسی عشقم⁦

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

الانشم دیر بردی من پسرم رو یک ماهگی ختنه کردم الان کلی اذیت میشه هم میوفته روش هم دس بش میزنه هم سینه خیز 

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم
1348
الانشم دیر بردی من پسرم رو یک ماهگی ختنه کردم الان کلی اذیت میشه هم میوفته روش هم دس بش میزنه هم سین ...

پسرم انقد اذیت میکرد و گریه میکرد. اصلا به ختنش فک نمیکردم. فقط می گفتم آروم شه

یه سوال داشتم ببخشید میخوام بدونم شما که میخواید ختنه کنید پسر گلتونو اصلا تحقیق کردید راجبش که ختنه ...

نه. فقط میگن باید ختنه شه

یه سوال داشتم ببخشید میخوام بدونم شما که میخواید ختنه کنید پسر گلتونو اصلا تحقیق کردید راجبش که ختنه ...

بله.اون پوست که دور کلاهک بچه هست باعث عفونت میشه و ادرار رسوب میکنه اونجا.خیلی ها هم چسبندگی دارن که باختنه درست میشه.

واین نیز........بگذرد🤔☺
1226

پسره منم تازه ۶ ماهش پر شده کماکان میشینه با کمک ولی سینه خیز نمیره تو روروئک فقط اروم میشه میره اینور اونور،،هیع استرس اینو دارم ک کی میخاد چار دست و پا بره

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞
عزیزم وقتی ختنش کنی انقد درد میکشه ک فقط گریه نا آرومی میکنه،،تا سه روز بعدش دیگه خوب میشه سینه خیزش ...

الهی بمیرم. یه واکسن میزد یه شب تا آروم بود میخواستم بمیرم. چجوری تحمل کنم سه روز

پسرمنم شش ماه و نیمشه فعلا بیخیال ختنه شدم تا یه کم بزرگتر بشه الان خیلی می ترسم اذیت بشه همش وارونه ...

عزیزم گناه داره اخه چرا😥بعدا دردش بیشتر میشه طفلی من پسرمو ده روزگی ختنه کردم،،دکترا میگن تا یک ماهگی فرصت عالیه واسه ختته

از اجاره نشینے خسته شدم،ی صلوات واسه خونه دار شدنم میفرستی😞
1331