2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

‌پناهنده باید مدتی صبر کنه تا اقامت بگیره اگر پناهنده سیاسی باشه یا کیس حساسی داشته باشه نمیتونه برگرده ایران حتی برای دیدن

وقتی پناهنده تونست اقامت بگیره دیگه اسمش مقیمه پناهنده نیست

کانادا هزینه هاش رو نمیدونم 

اقامت زمانیه که به طور قانونی  از طریق کار. تحصیل سرمایه گذاری و ازدواج وارد کشوری میشین اجازه دارید تو. اون کشور زندگی کنید پناهندگی زمانیه که به دلایل  نا امنی  سیاسی و اجتماعی مثل جنگ تقاضا میکنید اون دولت بهتون پناه بده اغلب قاچاقی به اون کشور میرن البته با بودن سوریه ای ها دیگه هیچ کشوری ایرانیا رو به عنوان پناهنده قبول نمیکنه  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

اقامت میتونه با ویزای سرمایه گذاری یا شغل یا دانشجویی و ...باشه

ولی پناهندگی درصورتیه که ثابت کنی تو کشورت جونت در خطره

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2738

اقامت میری و میای به کشورت هر دو کشور رو داری 

پناهندگی سیاسی هیچ وقت نمی تونی بیای و اجتماعی تا5 سال نمی تونی پناهندگی فرار از کشور درخواست شهروندی کشور دیگه داشتن هست اگه درست بگم

پناهندگی  اونایی که قاچاق میرن و میگن امنیت جانی نداشتیم با دلیل خودش که در نهایت بهت جواب مثبت که به اقامت موقت و بعدش دایمی منتهی میشه 

ولیییی اقامت از اول مال یه کشور گرفتن سرمایه کلان میخواد

اقامت میری و میای به کشورت هر دو کشور رو داری  پناهندگی سیاسی هیچ وقت نمی تونی بیای و اجتماعی ...

درست میگی ولی من پناهنده هایی دیدم که دو ساله رفتن و راحت می‌رن ایران میان 

دقیقا

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

درسته اما مثلا کانادا اخیرا قانونی دارن تصویب میکنن کسایی که پناهنده اجتماعین درحال رفت و امد پرونده هاشون بررسی مجدد بشه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706