2737
2734

سلام بله من  مشاور برو 

دکتر برو عزیزم 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوراکتو درست کن اصلاح مزاج کن. غلبه سودا داری. خوراکی های سرد و خشک نباید بخوری چون تشدید میشه مخصوصا عدس.

وقتی یه فکری به ذهنت میاد سریع بنویس و بعد به شکل مثبت رو به روش بنویس. مثلا مینویسی من خیلی زشتم رو به روش بنویس من خیلی خوشگلم. 

الهی به امید خودت...  

@__maral__        

عالی مشاوره میده شایدبتونی ادرس مطبش رو بگیری یا بخوای راهنمتییت کنه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

عزیزم وسواس یه بیماری روحیه که زیر بناش اضطرابه. حتما به روانشناس مراجعه کن. بهت راهکار و تکنیک های خاصی رو یاد میدن که میتونی با افکار مزاحم مقابله کنی و اگرنیاز باشه به روانپزشک هم ارجاع داده میشه تا در کنارش دارو درمانی هم انجام بشه. ولی دارو در کنار مشاوره جواب میده عزیزم

2738

با کمک @__maral__     حالم خیلی خیلی بهتره

منم دارم اولش در شک ب خیانت کردن همسرم با زن الان شک دارم با مرد باشه این روزام ب جن و اینجور چیزا نمیدونم اینم وسواس فکریه یا نه ولی خیلی اذیتم یبار فکر میکنم همسرم میخاد منو بکشه یبار میخاد بی ابروم کنه ولی اخرش همش زاده ی تخیلاتم در میاد 

@__maral__          عالی مشاوره میده شایدبتونی ادرس مطبش رو بگیری یا ...

مرسی ابجی اینقد دلم برا خودم میسوزه تو اوج جوونی این بلا سرم اومد همشم ب خاطر استرس کنکور.. 

2706