2733
2739
عنوان

دوستم 4ماهه شوهرش مرده ميخاد ازدواج کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3617 بازدید | 165 پست
من شوهرم نمرده ولی طلاق گرفتم و بعد از سه ماه آزاد بودم که ازدواج کنم ولی این کار رو نکردم! این از ج ...

طلاق خیلی فرق داره!!!!!! کسی که طلاق میگیره خودش خواسته معمولا و اینکه به طور ناگهانی عزیزشو از دست نداده بالاخره حتی اگه دوسشم داشته باشه میدونه که زندست.تو طلاق معمولا دوتا از هم زده میشن و دیگه مهر و محبتی زیاد نمیمونه

ولی وقتی عزیز ادم میمیره ادم تو شوک میمونه

بازم ب خودش مربوطه ب حرف ما که نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسخره میکنید که چی؟ خدا هم اجازه نداده مردی چهار تا زن بگیره.البته برای امثال شما که به هر طریقی به ...

جالبه ادعای دین میکنید و به راحتی به من تهمت علیه دین بودن میزنید😊

من هیچ جا تو صحبتام دم از انسانیت و ... نزدم

خودمم سیدم ولی هرچی خدا اجازه داده دلیل نمیشه حتما انجام بدیم.مگر تو شرایط خاصی باشیم

به حرف ماهم مسلما تصمیم دوست اسی عوض نمیشه اون انتخاب خودشو کرده

قضاوت عجولانتون جای تامل داره

حد شرعیش چهارماه و ده روزه. این عددا که یه سال و دوسال بگذره رو خودمون عرف کردیم. مثلن سال طرف بگذره ...

اخه سال هم بگذره میگن تا سالش شد رفت شوهر کرد!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
مسخره میکنید که چی؟ خدا هم اجازه نداده مردی چهار تا زن بگیره.البته برای امثال شما که به هر طریقی به ...

بارها خود شما با تند رویها و افراطی گری هاتون جوونایی همچون من رو از دین زده کردید.موندم روز قیامت که همش ازش دم میزنید و بقیه رو اذیت میکنید چطور میخواید جواب بدید!!!!

شاید من جام ته جهنم باشه ولی مسلما شما هم با این بدخلقیاتون جاتون طبقه اول بهشت نیست.چون خیلی رو از خدا رونده کردید😊

از طرفي هم جوونه و خوشگل شايد نگاه بد بيفته دنبالش ولي من نگرانشم که بدبخت نشه 

نگران نباش خوب نباشه جدا میشه پولم داره نگران بی پولی نیست 

بعضیا نمی تونن یه بارم ازدواج کنن 

همسایه مامانم اینا سه تا شوهر کرده از هر کدومم بچه داره 

پنجاه سالشه نگاش کنی انگار سی سالشه 

از یکی خونه گرفته از یکی ماشین این سومیم وضش خوبه خداروشکر 

ادمای پولدار یا خوشگل روز به روز وضشون بهتر میشه غصه اونارو نخور 🙄😀

اون روز استخر دیدمش با اینکه چهار تا زاییده از من شاداب تر و خوش اندام تر 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
من شوهرم نمرده ولی طلاق گرفتم و بعد از سه ماه آزاد بودم که ازدواج کنم ولی این کار رو نکردم! این از ج ...

کسی هم ایراد نگرفت دوست عزیز.نظرمون رو گفتیم.من که تو حرفام توهینی نکردم به دوست ایشون

حرفامم اولش تن طنز داشت تقریبا

بازم من از روح دوست اسی معذرت میخوام اگه ناراحت شد😐

چه هووله😅

بزار ازدواج كنه تا به گناه نيفتاده به قول معروف

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چقد ضایع، خیلی زوده! فشار اقتصادی ای هم نداره بگیم بخاطر اونه!!!! بچه ش بعدا بزرگشه بفهمه 6ماهم واسه باباش احترام نذاشته خیلی ناراحت میشه! کی عزاداری کرد کی بااین یکی آشنا شدن کی علاقمندشدن!!!!

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

نمیگم کارش درسته ولی چرا واسه زن خوب نیست واسه مرد خوبه ما همسایمون زنش دو ماه هست مرده زنش هم جوان بود یه بچه ۴ ساله و یه بچه ۶ ماهه داشت که مرد مرد نذاشت ۴ ماه بگذره همین چند روز پیش ازدواج کرد تازه عروسی هم گرفت چون یه دختر مجرد گرفته بود😐۲ ماه بعدش الان واسه زن خوب نیست ۴ ماه بعدش ازدواج کنه؟واسه اینم جنسیت داره یعنی 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
چه جالب اونیکه 4 زنم میگیره خدا مجازش کرده.از خدا پیغمبر که نباید جلو بزنیم.نه؟!!! هه

اهل مغلطه هستی 

با شما ادامه نمیدم!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706