2726

اگه مجبور باشید بین سمند و 206کدوم و انتخاب میکنید ؟از همه لحاظ در نظر بگیرید و بگید اینم بگم مدل 82هست ولی مزیت که داره همش دو سال کار کرده و طرف ماشین زیاد داشته و هیچ استفاده ای نداشته و خوبی دیگه هم که داره چون آشنا هست بهم گفته ماهیانه بده اشکال نداره چون پول کامل ندارم شما باشید میخرید یه همچین شرایطی براتون پیش بیاد

تعداد رای : 35
نظرسنجی
206
26
74%
سمند
7
20%
هیچ کدام
2
5%
نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

۲۰۶ چون سمند مردونه است حس میکنم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سمند بخر منم ۳هفته دیگه میخرم انشالله

میگن سمند سخته واسه خانم نمیدونم والا گیر کردم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
206میگن خرجش زیاده. 

الانم یکی از دوستام گفت خرجش خیلیه پس چیکار کنم

تیپ چنده 206?

نمیدونم عزیزم سوال نکردم ولی ماشین و دیدم سر از تیپ و اینا در نمیارم

میگن سمند سخته واسه خانم نمیدونم والا گیر کردم 

نمیدونم والا منو شوهرم باهم استفاده میکنیم ماشین میگیم سمند اطرافیان دارن میگن‌خوبه

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
سمند بهتره چون ۲۰۶  خیلی کم جا هست و اصلا مناسب خانواده نیست

نظر خودمم همینه ولی میگن سنگینه واسه خانم 

نمیدونم والا منو شوهرم باهم استفاده میکنیم ماشین میگیم سمند اطرافیان دارن میگن‌خوبه

پس خوبه واسه خانم سخت نیست ؟

2706