2737
2734
عنوان

زنونگی‌ رو از زن‌بابام یاد گرفتم!

| مشاهده متن کامل بحث + 26515 بازدید | 414 پست
مامان منم ب شدت غر غروعه،تو زندگیمون چیزی ب غیر از دعوا و غرغر یادنگرفتم تموم اون رفتارارو رو زندگی ...

الهی قربونت برم من

درک میکنم چی میگی بغض کردم الان

زندگی واقعا ترسناکه😔

من برای شما دعا میکنم شما برای مادرم❤🌹😔

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
این چیزا دو طرفه‌س مردام باید یه سری مطالبو درباره زنها یاد بگیرن وگرنه اصلا فایده نداره.بابای منم ...

فقط دلم برای ماد خودت سوخت ببخشید این حرف را میزنم. خیلی سخته. چون خودم کشیدم 

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته گلم گزارش بزنید تا بریم سراغ تاپیکایی که مربوط به مادر شوهر و خواهر شوهره و دوتا فحش تازه یاد ...

گلم اونجایی که گفتی میگه میوه پوست بکنم...بعد میگه لطفاشما پوست بکنید رو متوجه نشدم....

خب بلافاصله بگه که بده...

😘خوشگلا یه صلوات برام می فرستید؟😘
2728
من اهوازم بهم بگو لطفا

کیانپارس. خیابان الهام باشگاه شگفت .ماهی 60 تومن چربی سوزی .روزهای زوج .ساعت 10 و نیم تا 11 و نیم .روزهای فرد 5 تا 6 عصر .. زومبا ماهی 100 .کلاس اصلاح ی  هم هست برای کسانی که نمی تونن حرکات سریع انجام بدن یا میخوان بدنشون فرم بگیره .ماهی 60  

قربان وفای سگ ♥️
2738
فقط دلم برای ماد خودت سوخت ببخشید این حرف را میزنم. خیلی سخته. چون خودم کشیدم 

منم دلم واسه خودم میسوزه که هیچ کاری ازم برنمیاو چون لبخند زدن واسه حفظ ارامش خونه💔 دلم واسه مادرمم میسوزه ولی اینجا سکوت میکنم💔🌹

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙
الهی قربونت برم من درک میکنم چی میگی بغض کردم الان زندگی واقعا ترسناکه😔 من برای شما دعا میکنم شم ...

عزیزم ب نظرمن مامانت الان داره تازه خودشومیشناسه و آروم شده،سعی کن تشویقش کنی بیشتر ب خودش برسه،بیشتر با هم سن و سالای خودش بگرده و برن سفرو تا میتونه خوش بگذرونه،همین ک از یه زندگی متشنج خلاص شده اوجه خوشبختیه

ازخدا میخام ب بهترین شکله ممکن برا مامانت معجزه کنه و دلشو شاد کنه

2706