2733
2734
عنوان

زنونگی‌ رو از زن‌بابام یاد گرفتم!

| مشاهده متن کامل بحث + 26515 بازدید | 414 پست

میدونید چرا همیشه اولش قشنگه ازدواج ولی رفته رفته اصطلاح سرد شدن طرفین و تکراری شدن رو به خودش میگیره؟

یا بیشترین صحبتی که میشه اینه:

شوهرم نسبت بهم سرد شده و مثل قبل نیست( جدا از بحث اینکه خیلی از چیزا مقصرش مردان

من الان فقط میخوام بخشی که به من و شما مربوطه رو بگم پس نگید شوهر بَده چی میشه😂)

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

ولی من دوس ندارم اینقد ناز شوهر ایندمو بکشم🙁 بنظرم همشون جنبه ندارن

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم ولی بادی اسپلش و لباس خواب و غذای تزیین شده و همه اینا ک گفتی دوهفته ی اول ازدواج ی امر خیلی ...

لباسش که کهنه میشه دیگه نمیپوشه هم اضافه کن تو این مدت 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

خانوما

یه اصلی هست به نام شُکوهِ مَرد

ینی چی

ینی اول زندگی،من و شما میایم این شکوه رو به مردمون میدیم ولی بعد از مدت طولانی دیگه این شکوه رو به مرد نمیدیم هیچ!ازش میگیریم

چجوری؟

مثلا میزنم با خودم و زندگی خودم(منِ نوعی)

شوهرمن تو زندگی سالِ اول

من:عشقم پفک میخوام هوس پفک کردم میشه واسم بخری

شوهر:چشم(مثاله حالا نگید شوهر من هیچوق نگف چشم)

سال دوم: یه پفک بخر واسم

شوهر:باشه

سال سوم: پفک

شوهر:خب

سال چهارم: یه پفکم واسه ادم نمیخری 

شوهر: پاشو برو خودت بخر

و غیره

تو سالای اول نحوه گفتن خیلی موثر بوده معلومه؟ نحوه واکنشام همینطور

این یه مثال خیلییی ساده و سطحی بود

یه مثال دیگه که واسه هممون اتفاق افتاده رو میگم 

2728

سالای اول زندگیمون وقتی همسرمون میاد داخل(از بیرون،حالا سرکار بوده یا هرچی)

میپریم میریم ماچ و بوسه تقریم میکنیم و خوشامد میگیم

شرط میبندم همتون بلااستثنا اوایل زندگی حداقل یه رژ رو لبتون بود وقتی همسرتون میومد خونه

الان چی؟

حس شکوه و پذیرفته شدن مرد به همون لحظه ایه که شما میری ازش تشکر میکنی بابت اون پفکی که واستون خریده

حس شکوه مرد به اینه که حس نکنه داری بهش زور میگی

خانوما فقط کافیه حس کنن داری بهشون زور میگی

دیگه تمومه

زور گفتن ممنوع

پس لحن و کلمات درخواستیتو درست کن

2738
 امضات😅😅😅😅

😎🌹

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

میخوای بری خونه‌ی مادرت ولی همسرت اجازه نمیده از روی کِرمِ درونش؟(عامیانه و خودمونی میگم باعرض پوزش)

جمله رو عوض کن ببین چی میشه:

انقد دلم میخواد برم مامانمو ببینم(با لحن کشیده و معصومانه مث گربه‌ی شرک😂😂)انقد دلم واسش تنگ شده(هراز گاهی رد گم کنی بگید انقد دلم میخواد بریم خونه‌ی مادرت یهو دلم تنگ شد واسش)

شما بشین و معجزه رو تماشاکن

اینی که بهتون گفتم رد خور نداره

به علاوه اینکه تشکر فراموش نشه

یکی از اساتید بزرگ روانشناسی میگفت

خانومم نشسته بود جلوی تلوزیون داشت مکه رو نگاه میکرد

میگف منم سرم گرم کارام بود یهو دیدم با یه حالت مظلومانه ای گفت انقد دلم میخواست الان اونجا بودم🥺

بعد یه لبخند پراز غم و خواهش به من زد و پاشد رفت به بقیه کاراش رسید

میگه من تو اوج بدبختی رفتم پول تهیه کردم تا بفرستمش بره!

نگید اون پول داشت اون عاشق زنش بود

نه

اون ادم بیشتر از ۲۰ سال تجربه زندگی مشترک داشت و مثل بقیه یه زندگی عادی داشت

2706