2726
خب ادامه تحصیل مثلا اگه علاقه داری در اینده ازمایشگاه بزنی رشته ای برو که بتونی ازمایشگاه بزنی و این ...

خوندم میدونم چه رشته هایین به نظرم رشته های خوبین تویکیشون میشه مرکز ناباروری زد البته با کمک یک متخصص زنان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش بازار کار خیلی خوبی داره . اگه علاقه داشته باشی رشته خوبیه من چون هیچ علاقه ای ندارم نمیتونم ن ...

من علاقه خاصی ندارم به رشته ای غیر پزشکی

برای رشته های پیرا 2 تا چیز مهمه برام

حتما بتونم تا دکترا پیش برم

و اینکه کارمند کسی نباشم

فکر کنم علوم آز این ویژگی ها رو داشته باشه درسته؟ میشه با مدرکش آزمایشگاه تاسیس کرد؟

من علاقه خاصی ندارم به رشته ای غیر پزشکی برای رشته های پیرا 2 تا چیز مهمه برام حتما بتونم تا دکترا ...

اره تقریبا تا دکترا که هر رشته ای بری میتونی بستگی به ارادت داره ولی در هر صورت تو زیر دست سوپروایزر ازمایشگاهی  و تابع اون. در مورد تاسیس ازمایشگاه فقط پاتولوژیستها و دکترای ژنتیک میتونن ازمایشگاه بزنن بقیه رشته باید چند تا دکتر از رشته های مختلف باهم شراکتی ازمایشگاه بزنن وگرنه مجوز نمیدن

2728
یعنی در نهایت شریکی میشه آزمایشگاه تاسیس کرد؟

اره اینقدر دردسر داره که اکثر دکترا ها به تدریس تو دانشگاه بسنده کردن. فقط هم به خاطر قدرت پاتولوژیستهاست