2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم

خیلب رشته خوبیه ولی خوب یه تحقیق کن ببین بازار کارش هنوز خوبه یا نه و اینکه خیلی سخته باید حسابی تلاش کنی قبول شی 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
یعنی قبولیش سخته یا دو سال درسش؟

قبولیش سخته درسشو نمیدونم یکی از دوستام یکسال تکمیل خوند و تلاش کرد تا قبول شد خیلی باید منابع رو خوب بخونی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
 من علو ازمایشگاهیم به خاطر علاقه ام مبخوام بدم فیزیولوژی پشیمون نمیشم؟

علاقه باشه ن .ولی خب خیلی سخته 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

منم خیلی دنبالشم ببینم رشته ی خوبیه یا نه من بین فیزیو و هماتو و ژنتیک موندم☹

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.
 من علو ازمایشگاهیم به خاطر علاقه ام مبخوام بدم فیزیولوژی پشیمون نمیشم؟

عزیزم میشه یکم راجع به علوم آزمایشگاهی راهنماییم کنی؟من امسال کنکور دادم و بعد پزشکی این رشته انتخاب دوممه ممنون میشم

من کار دارم . فقط برای phd و ادامه تحصیل

خب ادامه تحصیل مثلا اگه علاقه داری در اینده ازمایشگاه بزنی رشته ای برو که بتونی ازمایشگاه بزنی و اینکه دفترچه دکتراها رو بخون ببین به کدوم علاقه داری با فیزیولوژی میشه در اینده چکار کرد چه رشته هایی رو خوند با بقیه رشته ها چی بعدا  تصمیم بگیر چون تو ارشد وزارت بهداشت هر رشته ای بری تو دکترا واست محدودیت ایجاد میشه و باید رشته های خاصی رو ادامه بدی

عزیزم میشه یکم راجع به علوم آزمایشگاهی راهنماییم کنی؟من امسال کنکور دادم و بعد پزشکی این رشته انتخاب ...

راستش بازار کار خیلی خوبی داره . اگه علاقه داشته باشی رشته خوبیه من چون هیچ علاقه ای ندارم نمیتونم نظرمو بگم فقط بهت توصیه میکنم اول برو تو یه ازمایشگاه با شرایط کاریش اشنا شو بعد تصمیم بگیر . من هیچ شناختی نداشتم ازش و الان خودمو لعنت میکنم چرا سال بعد دوباره کنکور ندادم.

2706