2733
2734
عنوان

لکه بینی قهوه ای تو هفته ۱۰

145 بازدید | 14 پست

سلام دوستان میشه کمکم کنین هفته ۱۰ هستم تا عصری چیزی نبود الان رقتم دسشویی دیدم رو پد بهداشتیم به اندازه طول انگشت کوچیکه دست لکه قعوه ایه

حالا دلیلش چیه و چکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استراحتت رو بیشتر کن

اگه ادامه داشت حتی کم 

حتما برو دکتر و شیاف بگیر و بزار

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2731
شیاف بخر و استراحت کن و فردا برو دکتر

شیاف گذاشتم هفته ۶هم اینطور شدم ولی خیلی کم تر بود دکترم گفت تاهفته ۱۲بذار بااینکه همون موقع خوب شدمو هرشب شیاف میذارم اینطور شدم😭😭

من دقیقا ۱۰ هفته لکه نارنجی دیدم دکتر ۱۰ شب شیاف داد ولی انگار طبیعی بوده و از عفونت بوده چون شیاف که قطع شد خارش وحشتناک افتادم 

دکتر شیاف میده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
شیاف گذاشتم هفته ۶هم اینطور شدم ولی خیلی کم تر بود دکترم گفت تاهفته ۱۲بذار بااینکه همون موقع خوب شدم ...

باید بری سونو شاید هماتوم داری یا جفتت پایینه 

برو دکتر دوباره ببین چی میگه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
من دقیقا ۱۰ هفته لکه نارنجی دیدم دکتر ۱۰ شب شیاف داد ولی انگار طبیعی بوده و از عفونت بوده چون شیاف ک ...

بمنم تو هفته ۶داده بود گفته بود تا هفته ۱۲استفاده کنم ولی دوروزه خوب شده بود و منم همچنان استفادش میکنم

2706