1351
1341
عنوان

یعنی بدبخت شدیم بااین لباسامون😭

| مشاهده متن کامل بحث + 98459 بازدید | 1136 پست

ولی من دو‌ هفته اولی که اونجا زندگی کردم براییی اولین بار در عمرم تبخال زدم .  خیلیی متفاوت بود با فرهنگ خودمون . اصلاا همه چی فرق میکرد انگار یه دنیای دیگه بود .‌البته اونجا خیلیی آدمای مریض و‌ فقیر هم زیاد میدیدم.‌یکم تو‌ روحیم اثر بد گذاشت و‌ افسردم کرد 

لبخند بزن! برآمدگی گونه هایت توان آنرا دارد که امید رفته را بازگرداند. گاهی قوس کوچکی بنایی را از فرو ریختن نجات می دهد.
اتفاقا من دیشب پختم عجیب بود واسم گفتن برا اصفهانه

اصفهانم بریونی داره 

ولی کلا فرق میکنه . 

لبخند بزن! برآمدگی گونه هایت توان آنرا دارد که امید رفته را بازگرداند. گاهی قوس کوچکی بنایی را از فرو ریختن نجات می دهد.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

نمیشه حالا لباس معمولی بپوشین اینا گرونه خب

جزو فرهنگشونه . همکارای شوهرم فقط سر کار لباس رسمی کت شلوار میپوشیدن.‌ولی جاهای دیگه با لباس محلی خودشون بودن

من سه سال زاهدان زندگی کردم بخاطر شغل همسرم دلم خیلی تنگه واقعا بلوچا پرمحبت و مهربون مهمون نوازن ...

شوهرتون نظامی هستند؟منم باید برم به خاطر شغل شوهرم زاهدان میشه بگین شهر خوبیه؟یا نه؟آبش شور هست؟

1350
یه ماه پیش رفته بودیم تفتان خیلی مهمان نواز بودن دعوتمون کردن به باغشون،به منو آبجیمم گفت براتون مید ...

آخی 

😍 

الان کجایی ؟

فک نکنم جای دگه ازاین نخاباشه 

باید همین جاتفتان میرفتی نخاش انتخاب میکردی میدادی

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  

البته من یه همسایم باوچ بود .‌بلوچ زابلی.‌اونم لباسای ارزونتر هم می پوشید .‌ چون سوزن دوزی با دست نبود . انگار چرخکاری بود .‌

ولی دست دوزاش قشنگتره 

1307
منم باید برم به خلطر شغل شوهر م زاهدان چه جور شهریه؟آبش شوره؟😐

من ایرانشهر بودم . 

دوری راه خیلیی اذیتم میکرد . 

تو‌ شهر هم با اینکه هر جا میرفتیم خیلی خوش برخورد بودن ولی من بازم احساس غریبی میکردم خیلی

آخی  😍  الان کجایی ؟ فک نکنم جای دگه ازاین نخاباشه  باید همین جاتفتان میرفتی نخا ...

عایش جان من یه رگ بلوچی دارم.بیا قبول کنیم ما فقر فرهنگی داریم.تاکی؟؟؟؟رسم وروسوم دست کیه دست خودمونه.من دارم رو خودم کار میکنم ک کمتر خرج لباس کنم.بجاش پولمو خرج سفر کنم.خرج مطالعه.خرج چیزای دیگه.بازشما با همون لباس همه جا میتونید برید.فارس جماعت یه لباس مجلسی میخره۷۰۰ت.فقط یه شب میتونه بپوشه دیگه نمیتونه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نذاشتی با عشقمون زندگی کنیم.حداقل بذار با زندگیمون عشق کنیم
1226
از بحث هزینه ها و اینا بگذریم چه باحال سه روز عروسی باشه

الان دگه ما پیش خودمون بخاطر هزینه ها یه روزش کردیم 

اما چون نامزد خواهرشوهرم ازفامیل دوره اوناهنوزهمون ۳روزومیگیرن

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  
آب وگاز داره زاهدان؟آب شیرین؟من اینا برام مهمه فقط .شما میدونی؟

والا من اونجا که بودم یادمه ایرانشهر گاز داشت . ما خودمون خونمون پکیج بود . ولی زاهدان گاز نداشتن. 

الان نمیدونم چجوریه . آب ایرانشهر خوب بود 

آب شهرتون شوره؟😶

نوچ 😃

فقط مال زاهدان البته لوله کشی آب شیرین داره😊همه جاش

1335