1351
1341
عنوان

یعنی بدبخت شدیم بااین لباسامون😭

98466 بازدید | 1136 پست

همونطورکه میدونین من بلوچم لباسامونم خیییلی سخت همش کاردست وسوزن دوزیه ظریف کاری وگرون 😭😩

بدبختیش اینجاست که باید براهررررعروسی کم کم دودست حتی بیشتر بایدبدوزیم (چون عروسیامون ۳روزه)یعنی من باید براعروسیه خواهرشوهرم ۲لباس براخودم ۳تابرادخترم بدوزم 

مال خودموفعلا یکیشودادم یه خانومه درحاله دوخته فعلا یه تومن خرج برداشته برام هنوووز مونده کلییی 

واقعا تواین بی پولیوگرونی دلم براهمسرم میسوزه 

من که اصن دست به سوزن دوزی نزدم الان شروکردم لباسای دخترموخودم دوختن 😂

لطفا

نگین که مگه مجبوری ؟؟؟؟

آرررره مجبوریم مجبوووور رسممونه 😁😃😀

اینم لباس دخترم داره تموم میشه آخراشه 

یعنی کیف میکنم هنردستمومیبینم😍😍😍😃

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

چقد قشنگن این رسما ولی  

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1350

الان این عکسه کار دست خودته؟

آفرین خیلی قشنگه😍😍😍

لایک و ریپلای و منشن آزاد😎😎                                         🌹خدای مهربونم لطفا زود زود زود به همه ی مامان باباهای منتظر نی نیای سالم و صالح بده🌹😍 الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم😍                        
1348

یعنی فکرشوبکنین اون پارچه اولش مث این بوده که من دوختمش😍😉 

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان                 تعریف شه وت مبیت من گو افتخارگوشین که بلوچیون    افتخارم اهل سنتم  

خیلی عروسیایی پر هزینه ای دارید چقدم طلا میگیرید

لباساتونم خیلی قشنگه

میروم ز تو، و در سکوت غمت ساعتی بی تو بر من نمیگذرد . قاب نقش تو بر دل زده ام، داغ این عشق دیوانه بر بدنم . رد شدم ز تو، و آتشی به دلم شعله میزد بر کوچ بی ثمرم . گریه میکنم از شرح حال دلم، از جدایی خدا را صدا بزنم 

خدایا شکرت که من بلوچ نشدم.وگرنه ۲۴ ساعت احتمالا داشتم میگفتم حالا چی بپوشم

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
1288
ولي من فك ميكردم بلوچا تو فقر مطلق زندگي ميكنن

اتفاقا من خواهر شوهرام رفت و امد داره باهاشون قشر مرفه بسیار مرررررفهی دارن طلا های کیلیویی و ماشینا لندکروز و.. و... و... اصلا باورم نمیشه اهل زاهدان باشن 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
ولي من فك ميكردم بلوچا تو فقر مطلق زندگي ميكنن

یه لباسشون کم کم سه تومن در میاد من یه دوستی داشتم میگفت لباس معمولی تو خونه میپوشیم حدود۸۰۰ تومن میشه

من خیلی سوزن دوزیاشونو دوست دارم😍

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
1346