2733
2734
عنوان

زیبایی پوست و مو با ماسک های خونگی 🌹🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 7542 بازدید | 603 پست
ماسک گچی که تو کلینیکها انجام می دن بلدی؟

۱ عدد سفیده تخم مرغ
۱ عدد لیمو
۱ قاشق مرباخوری عسل

طرز تهیه و استفاده:

در یک ظرف مناسب مواد فوق را ریخته و با کمک یک همزن دستی آنقدر آنها را بهم بزنید تا کاملا کف کند. سپس این ماسک را با کمک نوک انگشتان خود به میزان مساوی و به شکلی یکنواخت بر روی پوست تمیز صورت و گردن خود پخش کنید. از به کار بردن این ماسک به دور چشم و لب ها اجتناب نمایید.

اجازه دهید تا ماسک کاملا روی پوست خشک شود. ( تقریبا ۲۰ دقیقه). زمانی که احساس کردید پوستتان سوزن سوزن می شود و پوست به دلیل وجود ماسک حالت کشیدگی پیدا کرده است، صورت خود را بشویید. آب سرد روی صورت خود بپاشید تا کاملا ماسک پاک گردد. با استفاده این ماسک و شستشوی پوست با آب سرد، منافذ بزرگ پوست کاملا بسته می شوند.پس از شستشوی پوست خود از یک مرطوب کننده بسیار ملایم و فاقد چربی استفاده نمایید.

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
۱ عدد سفیده تخم مرغ ۱ عدد لیمو ۱ قاشق مرباخوری عسل طرز تهیه و استفاده: در یک ظرف مناسب مواد فو ...

مرسی عزیزم اینو دیدم . ولی ماسک کلینیکی یه باند گاز می زارن رو صورت بعد یه چیزی مثل گچ می زنن . خشک که شد عین قالب صورت درمیاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم اینو دیدم . ولی ماسک کلینیکی یه باند گاز می زارن رو صورت بعد یه چیزی مثل گچ می زنن . خشک ...

نه اونا کارشون تخصصی عزیزم باید تو کلینیک انجام بشه ❤

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731

فک نکنم ماسک تاثیزی داشته باشه 

من همه چی زدم فقط سفیدع بد نبود

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
من یه لکه کوچیک قهوه ای رو پیشونیم افتاده هر چی هم میزنم نمیره خستم کرده چیکار کنم😢😢

یه قاشق دارچین یه قاشقم عسل زو باهم ترکیب کن که یه بافت نه سفت نهوشل بهت بده بعد بزار روی لکه هات ۱۵ دقیقه بعدم با اب ولرم بشور 

فقط قبلش روی دست یا صورتت به مدت چند دقیقه تست کن ک حساسیت نداشته باشی 

2738
مرسی عزیزم خیلی تاپیک عالیه 😍😍😍😍

فداتشم عزیزم خوش اومدی 😍😍😍😊

برا من که صورتم پرررر جوش بود فقط لایه بردار شتر مرغ و اسکراب طلا تاثیر داشته 

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2706