2726
عنوان

زیبایی پوست و مو با ماسک های خونگی 🌹🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 7542 بازدید | 603 پست
سفیده تخم مرغو با یه براش تمیز بزن به جایی ک میخوای بعد یه لایه دستمال کاغذی نازک بزار دوباره   ...

جون مرسی الان مهمون برام میاد شب قبل خواب میزنم

سفیده قبلش هم بزنم تا کف کنه یانه همین جوری بزنم؟

تیکر هدفمه و سالنمو میزنم من مطمعنم😍لطفا برام یک صلوات بفرست😘📿            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جون مرسی الان مهمون برام میاد شب قبل خواب میزنم سفیده قبلش هم بزنم تا کف کنه یانه همین جوری بزنم؟

نه گلی هم نزن

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
خخخخ نه عزیزم موز لیز راحت سر میخوره میاد بیرون 😄 من همیشه از شونه درشت استفاده میکنم 

پس عالیهههه👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2728
منم کک و مک دارم درمان قطعی نداره فقط میتونی با رعایت کمرنگشون کنی.  برای موهاتم از ماسکای خون ...

چی رو باید رعایت کرد برا کک ومک

گروه قرمز       وزن اولیه۹۰/۸۰۰ قد ۱۶۰   وزن هدف ۶۰                                              
پریناز یعنی تخم مرغ همین جوری بمالم ؟

اره دیگه هم نزده باید بمالی سفیدشو فقط بعد هی لایه لایه  دستمال بزاری 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
چی رو باید رعایت کرد برا کک ومک

توی آفتاب زیاد نری کلاه بزاری ضد افتاب حتما بزنی هر یک ساعت تا دوساعت ضد افتابت رو تمدید کنی

چه جوری دستمال کاغذی میچسبونین من نمیتونم😌

اول یه لایه مواد میزنی بعدش دستمال میزاری دوباره تکرارمیکنی میزاری خشک بشه 

ماسک.لک.جوش#  

ماسک برای جای جوش و روشن کننده پوست 

یه قاشق غ خ   ماست +یه قاشق  چ عسل 

باهم مخلوط کنید ۲۰ دقیقه بزارید بمونه بعد بشورید و مرطوب کننده مناسب پوستتون رو بزنید 

تست حساسیت یادتون نره🚫

اگر پوستتون خشک از ماست پر چرب

اگر پوستتون چرب از کم چرب استفاده کنید 

بسیار عالی حتما تست کنید😍

2706