1507
1411

سلام خبر خوش آوردم هرکسی موریانه داره /دیگه غصه نخوره. /من یه تحقیق تو اینترنت دیدم که گفته بودبا برگ اکالیپتوس موریانه ها ازبین میرن /منم همه جای خونه زیر فرش کنار دیوارهارو یه ردیف برگ اکالیپتوس چیدم و خداروشکر موریانه ها رفتن و تاحالا حتی یه دونه هم ندیدم .برگ اکالیپتوس میتونید از درختهای توی پارکها بچینید و همه جای خونه حتی جایی که تا حالا موریانه نزده هم بذارید /توی وسایل چوبی و نزدیک کتاباتون بذارید و وسایل چوبی رو ۱۵سانت ازدیوار فاصله بدید/خدا خیر بده به اون کسی که این مقاله رو تو نت گذاشته بود /حتما انجام بدید مطمئن باشید که انشالله همشون میرن،.عکس اکالیپتوس رو از نت جستجو کنید که ببینید چه شکلیه و به تمام کسانی که خونه هاشون موریانه داره حتما بگید وخوشحالشون کنید خداخیرتون بده .

برگ اکالیپتوس به وفور یافت میشه ،موفق باشید واسه منم دعا کنید که این مطلب براتون نوشتم .

🤗💐
موریانه با رنگ میگن میره برا مادرم رنگ و تینر ریختیم تو خونشون خبر ندارم رفتن یا نه... گازوئیل خوبه. ...

فقط برگ بید یا همون اکالیپتوس استفاده کنید/رنگ و گازوییل موقتیه وباعث بیشتر شدن میشه

🤗💐

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
هرکسی خونه اش موریانه داره حتما این راه حل انتخاب کنه 

خونه ما حشره داره اسمش نقره ماهی هست سم سون زدیم هنوز هست براش راهی دارین از دستشون خلاص شم؟

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwjbif39trjjAhXR-qQKHf4JBmwQjRx6BAgBEAU&url=http://www.sprayingco.com/spray/%D8%B3%D9%85%D9%BE%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D9%86%D9%82%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C-6.html&psig=AOvVaw0asc7oTjzsk4hQV8cM-1ac&ust=1563331813052483

8
یه مطلب دیدم نوشته سدر بپاشید و هرهفته اینکار انجام بدید

نوشته عوامل از بین ببرید /خونه رو خشک نگه دارید و نذارید غذا یا ظرف کثیف بیرون بمونه و لباس کثیف نگه نداریدو رطوبت ازبین ببرید مخصوصا زیر ظرفشویی وتمام درزهای زمین بگیرید

🤗💐
نوشته عوامل از بین ببرید /خونه رو خشک نگه دارید و نذارید غذا یا ظرف کثیف بیرون بمونه و لباس کثیف نگه ...

ممنونم لطف کردین  بنظرم برگ اکالیپتوس رو اگه پیدا کنم استفاده کنم  نقره ماهی شبیه موریانه هست شما برگاشو ز کجا تهیه کردین 

ممنونم لطف کردین  بنظرم برگ اکالیپتوس رو اگه پیدا کنم استفاده کنم  نقره ماهی شبیه موریانه ...

شما عکسش بفرستید .ببینم چیه .آخه فقط موریانه با برگ بیدیا همون اکالیپتوس از بین میره و نقره ماهی باسدر از بین میره

من از پارک یا درختهای خیابان 

🤗💐
1476
خونه قبلی  رطوبت بود از اونجا اومده حالا خونمون نوسازه رطوبت نداره نور گیره اینا بازم هستن

ببین جایی نم نمیده ؟تمام اصولی که گفتم رعایت کن مثلا زباله هارو سریع ببر بیرون و شب نگه ندار .زیر ظرفشویی چک کن ببین چکه نمیکنه /شب موقع خواب یه روزنامه خیس کن بذار ببین صبح که نگاش میکنی چقدر هستن بعد آتیشش بزن و حتما از سدر استفاده کن

🤗💐
1508