2737
2734

خانما خانواده شوهرم ادمای بدی ان و خیلی فتنه هستن بچه م که ب دنیا اومد پدر شوهر احمقم حتی یه زنگم نزد بهمون که تبریک بگه و کلا با من دشمنه حرف نمیزنه مادرشوهرمم که افتضاح شیطان و دو بهم زنه شوهرمم که دست ب زن داره و ب دهنه خواهر شوهر برادر شوهرمم که دست پرورده همچین خانواده این حالا عروسی خواهر شوهرمه یه هفته دیگه خب؟

خانواده شو قبل ازدواج ندیده بودی خواهرم؟!

حالا خب😁

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا جریان داره سر اینکه برم عروسیش یا نه اخه خانواده منو دعوت نمیکنن 

وقتی دعوت نمیکنن میپرسی برم یا نرم؟!

قطعا نرو!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2738

حالا نمیدونم برم عروسیش یا نه اصلا دوس ندارم برم ازشون متنفرم ولی از یه طرفم نرم شوهرم میفته ب جونم و بدتر میشه بخدا بهم زور داره خانواده دعوت نمیکنن بهونشونم اینکه میرن مشهد کسی رو دعوت نمیکنن در حالیکه ما فامیل نزدیکیم اما ب شوهرم گفتن از مشهد اومدن حتما باید بریم دیدنشون منم بخاطر بی احترامی ب خانوادم نمیخوام برم اما از یه طرفم نرم برای خودم مشکل ساز میشه چیکار کنم اخه  بخدا قسم که دارم با گریه مینویسم اینقد حرص میخورم بچم گناه داره شیرخواره😢😢