2733
2734

میخوام بدونم استخوان پا تیر میکشه یا عضله ها درگیر میشن؟

پاهام از مچ به پایین خصوصا انگشتام و استخوان زیرش به شدت درد میکنه مخصوصا شبا موقع خواب بعدش صبحا زود باز دردش شروع میشه باید پاشم یکم راه برم تا کمی اروم شه.کلا سرپا راحت ترم تا نشسته و خواب.4تا دکتر رفتم هرکی یه تشخیص الکی میده و یه سری دارو بیخود که تاثیر نداره.از دادم روماتیسم نیست عکسم گرفتم ارتروز و اینا نیست یه دکتر گفت درد از جایی دیگس میکشه به پا

حالا میخوام کسایی که اسیب ستون فقرات و دیسک دارن تجربشونو بگن ببینم چجور دردیه ؟؟

یه دکترم ام ار ای نوشته با نوار عصب و عضله موندم کدومو اول بگیرم منطقی تره؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

منم دیسک خفیف دارم ، زانوی پای چپم درد میکنه، بعضی اوقات مچ پام

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

من شوهرم دیسک کمر داره

پارسال خیلی اذیتش میکرد.

میزد ب ران 

لگنش خیلی درد میکرد

شوهر بیچارم جلو چشم درد میکشید

الانم گاها درد داره

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دیسک خفیف دارم ، زانوی پای چپم درد میکنه، بعضی اوقات مچ پام

مهره چندتون درگیره؟

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
من شوهرم دیسک کمر داره پارسال خیلی اذیتش میکرد. میزد ب ران  لگنش خیلی درد میکرد شوهر بیچارم ...

اخ خیلی بده من دوماهه شبو روز درد میکشم ارزومه فقط یه شب اروم بگیره.مهره چندمشونه؟

من جفتشو دادم، نوار عصب پا هم دقیقا مهره درگیر رو نشون میده. برامن باعث سری و گز گز انگشتا شده بود

اول کدومو دادی؟اولی نشون داد دیگه نباید دومی رو میگرفتی.منم گاهی دیگه انگشت بزرگم حالت سر میشه اما تیرم میکشه.شما مهره6بود؟

مهره چندتون درگیره؟

4,5

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2738
4,5

اخه دکتر به من گفت مهره5میزنه با مچ به پایین احتمالا5ت درگیره.درمان داره؟

من اول ام ار ای دادم، بعد دکترم دوباره عکس و نوار داد. دقیقا شصت پام سر میشه

یعنی من یدفه از اول نوار بدم؟اخه دیر نوبت میدن گفتم یکیشو انجام بدم شاید نشون داد

دردش در مراحل اول از بالای ب ا س ن جپ یا راست شروع میشه بعد پیشرفت کنه داخل باا س ن درد میگیره و ک ...

من از اولش یدفه از بالای پام شروع شد همین الانم تا مچ بالاتر نمیره دکترم میگفت مهره5کمر میزنه به پایین ترین قسمت.اخه اگه دیسک نیست پس چیه ؟

اخه دکتر به من گفت مهره5میزنه با مچ به پایین احتمالا5ت درگیره.درمان داره؟

نداره

دیگه باید مراعات کنی

2706