2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من قبل پریودم هم اینطوری میشدم

ولی موقعی که پریود میشدم همون روز که قرار بود پریود بشم دمای بدنم یهو افت داشت

ولی ماهی که باردار بودم افت نداشت

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
منم ماهای اول بارداری بدنم گر میگرفت

دیروز یه رگه خون قهوه ای دیدم عین نخ کوچولو دیگه چیزی ندیدم ، تخمدانم هم درد می‌کنه 

یه نظرت میشه باردار باشم؟

جان به فدای انکه ناپیداست...
حرارت بدنم یک هفتس بالاس وای از دیروز بیشتر شده هفت روز دیگه پریودم ..

برا من از تخمک گذاری تا روز پریود بالا بود

بالای ۳۷

ولی روزی که موعدم بود یهو میشد ۳۶ 

ماهی که باردار بودم پایین نیومد

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
من قبل پریودم هم اینطوری میشدم ولی موقعی که پریود میشدم همون روز که قرار بود پریود بشم دمای بدنم یه ...

بیشتر شده دمای بدنم اصلا دارم می‌سوزم ..نمی‌دونم توکل به خدا

جان به فدای انکه ناپیداست...

حالا من سه چهارماهه قبل از پری ده روز جلوترش لک میبینم یه روز لک هست فرداش نیست دوباره پسفردا هست تا روزی که پری بیاد در صورتی که قبلا اصلا اینطوری نبودم 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2706