1464
1411

سلام خبر خوش آوردم هرکسی موریانه داره /دیگه غصه نخوره. /من یه تحقیق تو اینترنت دیدم که گفته بودبا برگ اکالیپتوس موریانه ها ازبین میرن /منم همه جای خونه زیر فرش کنار دیوارهارو یه ردیف برگ اکالیپتوس چیدم و خداروشکر موریانه ها رفتن و تاحالا حتی یه دونه هم ندیدم .برگ اکالیپتوس میتونید از درختهای توی پارکها بچینید و همه جای خونه حتی جایی که تا حالا موریانه نزده هم بذارید /توی وسایل چوبی و نزدیک کتاباتون بذارید و وسایل چوبی رو ۱۵سانت ازدیوار فاصله بدید/خدا خیر بده به اون کسی که این مقاله رو تو نت گذاشته بود /حتما انجام بدید مطمئن باشید که انشالله همشون میرن،.عکس اکالیپتوس رو از نت جستجو کنید که ببینید چه شکلیه و به تمام کسانی که خونه هاشون موریانه داره حتما بگید وخوشحالشون کنید خداخیرتون بده .

برگ اکالیپتوس به وفور یافت میشه ،موفق باشید واسه منم دعا کنید که این مطلب براتون نوشتم .

🤗💐

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
مثل بیده؟؟منم خیلی موریانه دارم   ممنون ک گفتی

خواهش میکنم /عکسش بالا گذاشتم /یه بوی خاصی داره .خیالت راحت باشه که انشالله  دیگه از شرشون خلاص میشید

از یه باغبان بپرس کمکت میکنه

🤗💐

دشمن اصلی موریانه ها مورچه ها هستن /وخونه ایی که مورچه داشته باشه هیچ وقت موریانه نمیزنه و هیچ وقت با نفت بنزین نه مورچه ها رواز بین ببرید نه موریانه رو /مورچه ها وجودشون نعمته و برای از بین بردن موریانه فقط برگ اکالیپتوس عالیه 

جایی موریانه میزنه که دورش نیزار یا علف هرز باشه یاخونه رطوبت داشته باشه یا زیر خونه زمین کشاورزی بوده باشه 

🤗💐
1432

خانمای که تازه میخوان خونه بخرید /حواستون باشه به پایین و کناره های دیوارنگاه کنید که رد موریانه نباشه یا ساس نداشته باشه /خونه ایی که ساس داره /دیواراش مثل لکخون داره

🤗💐
مثل بیده؟؟منم خیلی موریانه دارم   ممنون ک گفتی

از پدرم پرسیدم گفت /آره اسم دوم اکالیپتوس همون بیده که بوی ویکس میده واگر اشتباه نکنم ویکس رو از همین برگ میگیرن که خیلی خاصیت داره

🤗💐
1476

سلام استارتر 

ماهم خونمون موریانه زده 

شمامطمئنی که بااکالیپتوس میره؟دیگه هم برگشته یانه؟هرسری باید دوباره برگ های جدید بزاریم؟یاکلاریشه کن میشن؟

ما قطَعتُ رَجائِی مِنکَـ (هرگز رشته ی امیدم از تو قطع نمیشود)خدایاشکرت بالاخره منم مامان شدم،خودت نگهدارش باش...
سلام استارتر  ماهم خونمون موریانه زده  شمامطمئنی که بااکالیپتوس میره؟دیگه هم برگشته یانه ...

سلام باید جدید بذاری 

زیره هم عالیه 

ولی خرزهره رو بجوشون و تزریق کن تا کلا بمیرن 

و دور خونه ه چی علف هست ازبین ببر

رطوبت خونه رو از بین ببر

🤗💐
1508