2733
2734
عنوان

مرمری آبجی بهتری؟

222 بازدید | 4 پست

بهتری تبت اومد پایین علتش چیبود؟

@مرمری1372    

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

سلام ممنون به یادم بودی ن عزیزم صبح باز رفتم زیر سرم علاوه برتب لرزم دارم واقعا حاله بدیه ازصبح فقط مثل جنازه افتادم ی گوشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام ممنون به یادم بودی ن عزیزم صبح باز رفتم زیر سرم علاوه برتب لرزم دارم واقعا حاله بدیه ازصبح فقط ...

وای چ بد ناراحت شدم انشالله بهتر میشی ازحالت ب ما اطلاع بده

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله
2731
وای چ بد ناراحت شدم انشالله بهتر میشی ازحالت ب ما اطلاع بده

فدای تو دوست مهربونم 

چشم حتما

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....