2726

عمم داشت یبار استفاده کرم افتضاح بود    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

من شنیدم خیلی سنگینه و پوست رو داغون میکنه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو یه کانال هستم گذاشته ۲۸ تومن 

با این قیمت فک نکنم اصل باشه اما خییییلی تعریفشو کرده

نمی‌دونم اعتماد کنم یا ن

من آرایش زود رو پوستم میماسه میخواسم یه کرم پودر خیلی خوب بگیرم ک دراماکول رو بهم پیشنهاد کردن

الان هم دو دلم

Your smile is more beautiful than everything for me❤️

کرم خیلی خوبیه من استفاده کردم ولی سنگینه سه چهار ساعت بیشتر بمونه پوست جوش میزنه  البته اصلش خیلی گرونه 

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
ینی چجوری بود؟

خوب نبود

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
کرم خیلی خوبیه من استفاده کردم ولی سنگینه سه چهار ساعت بیشتر بمونه پوست جوش میزنه  البته اصلش خ ...

واقعا بعد سه چهار ساعت جوش میزنه پوست؟؟ 

من پوستم خیلی حساسه پس نمی‌گیرم

اکتی پور گرفتم اما اونجوری ک دلم میخواد نمیپوشونه

Your smile is more beautiful than everything for me❤️