2726
عنوان

لطفا خانومایه باجنبه و اهل اصفهان بیان تو!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 8655 بازدید | 30 پست
مرسی مهشید جونم از راهنماییت نه من پرده دارم سالمم هس یه عملی پیش رو دارم میخوام قبلش گواهی بگیرم اینم که گفتم کارش خوبه از این نظر که الکی چیزی نگی یا الکی به همه تاییدیه نده!!!
سخت ترین ثانیه ها وقتیه که داغون باشی و نتونی با هیچکی حرفاتو بزنی و خودت رو خالی کنی هی پر میشی و با گریه مجبوری خالی کنی خودتو.....!
نه عزیزم خیالت راحت الکی نیست زیرنظر پزشک قانونیه اصلا توبری پزشک قانونی معاینه ات نمیکنن ادرس دوتا دکتربهت میدن میگن برو پیش یکی از اینا که یکیش همینه که من بهت دادم برو خیالتم راحت کاملا نامه اش رسمی قانونی به حساب میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورتو از کار دکتر خوبه نمیفهمم فقط میدونم اگه دوخته باشی یا نداشته باشی خودتم بکشی گواهی بهت نمیده ...

برای ترمیم بکارت اگر میتونی برو تهران پیش دکتر رفایی عمل کن کارش خیلی عالیه من وچندتا از دوستام عمل کردیم گواهی هم گرفتیم یکم  راه هست ولی ارزش داره کاره بکارتش عالییه شماره اشم ۰۹۱۲۱۹۳۱۱۵۳ هست قبلش زنگ بزن سرش خیلی شلوغه  ولی از تمام شهرا میان من خیلی دعاش میکنم

برای ترمیم بکارت اگر میتونی برو تهران پیش دکتر رفایی عمل کن کارش خیلی عالیه من وچندتا از دوستام عمل ...

سلام،دکتر رفایی 5 میگیرن ،من انقد در توانم نیست،چکار کنم،کسی اصفهان سراغ نداره؟

2728

دریافت گواهی بکارت معتبر در اصفهان

با مهر پزشکی قانونی

من امروز گرفتم بچه ها. مرداد ۹۵. گویا همون دکتریه که بچه ها هم گفتن

اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژندA، طبقه چهارم،واحد44

03132240911

روزهای زوج 4 الی 8

برای ترمیم بکارت اگر میتونی برو تهران پیش دکتر رفایی عمل کن کارش خیلی عالیه من وچندتا از دوستام عمل ...

سلام وقتی ترمیم بکنی که قابل تشخیصه دیگه گواهی سلامت بهت نمیدن مگه میشه ؟بعدم عوارض وخطرنداره؟

سلام وقتی ترمیم بکنی که قابل تشخیصه دیگه گواهی سلامت بهت نمیدن مگه میشه ؟بعدم عوارض وخطرنداره؟

من دوماه پیش عمل کردم اینجا دکتر رفایی رو تهران معرفی کردن.  اول نگران بودن ولی چون پای ابروم وسط بود رفتم عمل کردم 

بچه ها بیخود تعریف نمیکنن خدایی کارش حرف نداره. من هفته  پیش رفتم یک جا تو شهرمون معاینه.  دکتره اصلا نفهمید ترمیم شدم. راحت بهم گواهی داد گفت پرده ات ضخیمه خون زیاد میده😅😅😅😅 منم خوشششششحاااال گواهی گرفتم.  فکر کنم رفایی واقعا بسکه کار کرده تجربه داره من که خیلی راضی ام  بخدا برید جواب میگیرید راحت تا شب برگردید خونه تون من اصلا اذیت نشدم شماره اشم ۰۹۱۲۱۹۳۱۱۵۳

من دوماه پیش عمل کردم اینجا دکتر رفایی رو تهران معرفی کردن.  اول نگران بودن ولی چون پای ابروم و ...

منم پیش رفایی عمل کردم  خیلی تمیز کار کرد از پزشک دیگه هم گواهی گرفتم  تا اخر عمرم محبتشو فراموش نمیکنم بچه ها رفایی خیلی ترمیمش حرفه ایه  

منم پیش رفایی عمل کردم  خیلی تمیز کار کرد از پزشک دیگه هم گواهی گرفتم  تا اخر عمرم محبتشو ...

سلام منم پیش رفایی عمل کردم خدایی عالیه عالیه کارش بچه ها  بکارت فقط رفایی و بس 

آدم هر جای ایران باشه ارزش داره بره تهران  دکتر رفایی عملش کنه

2706