2733
2734
عنوان

همسرم میخواد از کارش بیاد بیرون

558 بازدید | 34 پست

سلام.همسرم ۱۳ ساله جایی کار می‌کنه و همیشه مشکل مرخصی داشته سنی بهش خیلی کم مرخصی دادن.فردا رو می‌خواسته مرخصی بگیره که برای نصب پکیج که میان خودشم خونه باشه

الان زنگ زده بهم میگه رئیسش گفته فردا یه سر ظهر بیا دفتر.بمن گفت اگه زنگ بزنه منم میگم که دیگه نمیام سر کار.همسرم گفته تا شب فکران رو بکنم و بهش بگم که از کارش بیاد بیرون یا نه.من نمی‌دونم چه تصمیمی بگیرم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیاد بیرون گزینه بهتری برای کار داره؟ 

شغل دوم هم داره.خودش مغازه داره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

به خاطر مرخصی بیاد بیرون تو این اوضاع نابه سامان و بیکاری ؟؟ اون اعصابش خورده و احساسی داره تصمیم میگیره تو عقلت کجا رفته چهار روز دیگه میای میگی شوهرم بیکاره و در به در دنبال کار بعد باید کاسه چه کنم چه کنم دستت بگیری

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
2738

بیاد بیرون،  بعد کار سراغ داره؟ 

بخاطر مرخصی خودتون رو گرفتار نکنید.! مهم حقوق هست و اینکه به موقع حقوق بدن.  

اول بگرده،  ببینه کار بهتر گیر میاره، کار جدید اوکی که شد،  بعد استعفا بده.  

اره حتما بیاد بیرون اینجوری کارای بیشتری ریخته میتونه بره جای دیگه!!!دلتون خوشه ها بچسبه به کارش مرخ ...

آخه مرخصی ندادن هم بده.فکر کن برا زایمانم با مامانم رفتم همیشه بچمو خودم بردم دکتر چون هیچوقت همسرم مرخصی نداشته.یه سفر نمی‌تونیم بریم

عزیزم همسر من ١۵ساله جایی شاغله پارسال میخواستن تعدیل نیرو کنن دور از جونش داشت سکته میکرد اینقدر این در اون در زد دوباره رفت سرکار

خودمونم مغازه داریم

این دوره زمونه همه دو تا شغله آن بازم هشتشون گرو نهشونه

بنظرم اصلا اجازه نده که نره

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

شوهرت نرمال نیست ببخشیدا ولی من ایتجور عین دختر ده ساله بهش بر میخوره مگه😕😕 والا به منم مرخصی نمیدن کلا در سال بیست روز میشه مرخصی گرفت اونم اگر بیمت کامل باشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706