2733
2734
عنوان

رنگ سال 2016 اعلام شد

31 بازدید | 9 پست

رنگ سال 95 چیست ؟ + عکس های مدل لباس رنگ سال 2016

رنگ سال,رنگ سال 2016,رنگ سال 95

هر ساله به این روزهای سال که می رسیم بحث رنگ سال داغ می شود و سوالاتی برای طرفداران مد و همچنین صنعتگران و تولید کننده ها پیش می آید که رنگ سال چه رنگی است ؟ و ای کاش امسال این رنگ را انتخاب کنند همه این حدس و گمان ها راه به جایی نمی برد تا اینکه موسسه بین المللی پنتون در آمریکا نتایج نظر سنجی های خود را بررسی و در نهایت رنگ سال 2016 را طبق نظرات کارشناسی خود اعلام کند.

موسسه پنتون آخرین گزارشی که برای رنگ سال 2016 به قلم نگارنده اش منتشر کرده بر این اساس است :

برای کسانی که هیجان انگیز است که بدانند پنتون چه رنگی را برای سال 2016 در روزهای پایانی سال جاری اعلام می کند ؟! باید بگویم سال گذشته در اوایل دسامبر رنگ سال اعلام شد که یکی از رنگ های گزارش شده در طیف بهار 2015 بود من به جرائت می گویم که این اتفاق امسال هم خواهد افتاد. پنتون در هفته های اخیر طیف رنگ بهار 2016 رو منتشر کرد که همه ی مشتاقان رو به تب و تاب بیاندازد که رنگ سال 2016 چیست؟ به نظر شما کدامیک به عنوان رنگ سال انتخاب خواهد شد؟ به نظر من رنگ های رز کوارتز، صدف کوهی شل، یاس بنفش خاکستری و قهوه ای سرد رنگ هایی هستند که به درد آرایش های ملایم می خورند در حالی که رنگ های دیگر بیشتر جنبه سرگرمی و فان را در طیف رنگ بهار 2016 دارند.

طیف رنگ بهار 2016 پیشنهادی موسسه بین المللی پنتون

پنتون امسال هم طبق سنت هر ساله خودش برای فصل ها نیز رنگ های پیشنهادی ارائه کرده است برای مثال طیف رنگی زیر را برای فصل بهار آقایان با این توضیح که پالت رنگ مردان از طیف تعجب آوری تشکیل شده است که حتی در پالت خانم ها دیده نمی شود معرفی کرده است

و در طیف رنگ های پیشنهادی برای خانم ها در بهار 2016 بنا به اعلام سایت پنتون تاکید در این فصل بر طیف رنگ های ملایم است که اگر رنگ های غلیظ استفاده شود بصورت رنگ جیغ ظاهر می شود.

رنگ سال,رنگ سال 2016,رنگ سال 95با این اوصاف که هنوز تصمیم قطعی برای رنگ سال مشخص نشده پیشنهاد ما این است از خرید هر گونه لباس، مانتو و حتی لوازم منزل و دکوراسیون خانه صرف نظر کنید تا پشیمانی یک انتخاب اشتباه شما را آزار ندهد. ما به محض انتشار رنگ سال 2016 و رنگ سال 95 این مطلب را بروزرسانی می کنیم تا شما را در انتخاب هایتان راهنمایی کنیم پس با ما همراه باشید.

سرانجام رنگ سال 2016 اعلام شد

پنتون در روز سوم دسامبر رنگ رز کواترز و گلبهی را به عنوان رنگ سال 2016 اعلام کرد این برای اولین بار است که ترکیب دو رنگ ملایم به عنوان رنگ سال انتخاب می شود در تصاویر زیر رنگ انتخاب شده برای سال 2016 و 95 را می بینید.

برای دیدن عکس ها در سایز واقعی کلیک کنید

رنگ سال 2016, رز کوارتز, رنگ سال 95

رنگ سال 2016, color of 2016 yearرنگ سال 2016, رز کوارتز, رنگ سال 95

رنگ سال 95 , رنگ سال 2016

رنگ سال 2016

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه عالمه لباس گلبهی دارم
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
برم به فامیلمون بگم برا مغازه اش خریداشو این رنگا انتخاب کنه. مردم همه شیکن و مطابق مد. خدارو شکر .
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738