2737
2734

دوستان‌من‌وقت‌سونودارم‌تو۹هفته‌ویک‌روز‌جایی‌ک‌میرم‌دستگاهاش‌خیلی‌پیشرفتن‌ب‌نظرتون‌تواین‌هفته‌میتونه‌بهم‌بگه‌جنسیتو؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ربطی به دستگاه نداره عزیزم یکم مطالعه وتحقیق کن بالاخره باید اندام جنسیش تشکیل بشه فرصت  لازمه یکم برو درباره سیرتکامل جنینی مطالعه کن

همه فقط توروداریم و بس..‌

نه اصلا 

احتمال با دستگاه خیلی دقیق از ۱۱ هفته و ۲ روز 

قطعی با دستگاهه پیشرفته ۱۴ هفته و ۶ روز

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
آخه‌تو۶هفته‌قلب‌ش‌شنیده‌نشددکترنوشته‌واسه‌۸یا۹هفته‌ک‌ببینه‌قلبش‌میزنه

مال منم شش هفته نبود ولي اول هشت رفتم بود خداروشكر ، عزبزم  جوجت قلبش تازه تشكيل شده اونوقت انتظار جنسيت داري ازش؟؟ اون هنوز تازه مثل كنجده  انقد جنسيت برات مهم نباشه فعلا. بزا قلبش باشه انشاءالله و سيزده هفته برو واس ان تي 

ربطی به دستگاه نداره عزیزم یکم مطالعه وتحقیق کن بالاخره باید اندام جنسیش تشکیل بشه فرصت  لازمه ...

من موندم ميگه ميخواد برا قلبش بره طفلي جوجش هنو مث كنجده كجاش تشكيل بشه جز قلبش اخه 

ربطی به دستگاه نداره عزیزم یکم مطالعه وتحقیق کن بالاخره باید اندام جنسیش تشکیل بشه فرصت  لازمه ...

اگه‌ب‌مطالعه‌باشه‌ک‌توماه‌اول‌هم‌تشخیص‌داده‌میشه‌چن‌جورتوضیحات‌میدن‌توهرسایتی‌‌نمیشه‌ب‌اینااعتمادکردخواستم‌تجربه‌شخصی‌ی‌نفروبدونم‌

من موندم ميگه ميخواد برا قلبش بره طفلي جوجش هنو مث كنجده كجاش تشكيل بشه جز قلبش اخه 

ای خدا اخه اینا خودشون اندازه کنجدن یعنی قلبشون چقدره؟  

چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103

عزیزدل‌براخودم‌ریپلای‌کنین‌بی‌زحمت‌.دوست‌خوبم‌دخترخواهرخودم‌تو۱۲هفتگی‌رفته‌بوده‌بهش‌گفته‌بوددکترش‌واینم‌بگم‌ک‌‌گفته‌بوداگه‌هفته۱۰هم‌میومدی‌بهت‌میگفتم‌براساس‌اون‌من‌میگم

2706