2410
2553
عنوان

من چرا پریود نمیشم؟؟؟؟؟؟؟خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 71119 بازدید | 35 پست
من چی بگم که اخرین پریودم 29 فروردینه 92 هست یعنی تقریبا 2.5 سال پیش ,الان که به شیر میدمو دخملم 20 ماهشه هنوز نشدم همه میگن تا پریود نشم هم شکمم کامل جمع نمیشه .البته دخملم دیگه شیر پاک خورده است
عزیزم تو دوران شیردهی که منم نشدم کلا تو دوران شیردهی خیلیا نمیشن این چیزی نیست من نگرانیم اینه که یهویی بیخودی اینجوری شد
دلم می خواهد با همه واقعیت ها خداحافظی کنم بگویم بروید من با خیالم تنها می مانم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم الان دوساله درگیره تنبلی تخمدانم.سال اول کلا چهاربارشدم اونم درحدلک بینی بعداون سه ماه بکوب پریودبودم ازتوان افتادم دیگه.الان بازم سه ماهه نمیشم. به خداخسته شدم ازاین شرایط. برابارداری هم اقدام کردم شش ماهه ولی فعلا چیزی نشده.

انسانم آرزوست...
2714
آره خیلی محتبس شدن خون و مایعات تو بدن ورم میده

منم مثه شما ۲ماهه نشدم شکم زدم اعصابم کلا بهم ریخته ،انقد قرص پروژسترون استفاده میکنم بازم ......خبری نیس

ما سه نفره خوشبختیم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سلام‌.من۲۰سالمه و نامزدم.دوماه ونیم پیش بانامزدم رابطه داشتیم از پشت.ولی آبش غیرپیش بینانه اومد.براهمون میترسیم که به سمت جلوم بره.البته سریع با اب شستم اما متاسفانه توروستابودیم با اب سردشستم تواین دوماه تادلتون بحواد دمنوش خوردم مخصوصا بابونه.چون احساس میکنم طرف راست شکمم ونزدیک دنده هام چیزی هس.تواین۲ماه پریود شدم ولی کمی حجمش فرق کرده و این سومین باره پریودمیشموالبته با۵روز تاخیر ولی این دفعه حجمش خیلی کم شده فقط۲روز اول زیادولخته داشتم‌.۳بار هم بی بی چک استفاده کردم یکی ماه قبل و یکی نزدیک پریودم ویکی وقتی تاخیرداشتم همش هم منفی بود.بنطرتون امکانش هس باردار باشم؟بخدا هردومون از استرس میمیریم.نمیدونیم چیکارکنیم و به کی بگیم دردمونو😭😭

به مدت سه ماه به طور مداوم قطره ویتاگنوس 40 قطره صبح ناشتا

40 قطره شب قبل خواب بخورید صد در صد نتیجه میگیرید به احتمال خیلی زیاد سر یک ماه نتیجشو میبینید،

ی مورد دیگه هم پیاز درمانی کنید 

رد خور نداره که با این دو تا روش حتما به نتیجه میرسید

والله من فعلا دارم به زور قرص و امپول پریود میشم!!!! واسه من تشخیصش تنبلی تخمدان بود عزبزم!!!

عزیزم قرص ویتاگنوس صددرصد گیاهیه از داروخانه بخر بخور روزی دوتا  تا روزی ک پریود میشی ..پریود شدی هم بخور قطعش نکن تا ۴ ماه   بهترین روشه و بدون عوارض

منم مثه شما ۲ماهه نشدم شکم زدم اعصابم کلا بهم ریخته ،انقد قرص پروژسترون استفاده میکنم بازم ......خبر ...

عزیزم قرص ویتاگنوس از داروخانه بخر و بخور پریود شدی هم بخور روزی دو عدد  بدون عوارضه قطعا پریود میشی تا دوماه هم‌نشدی فقط بخور  میشی

2706